Оголошення про виплати вкладникам ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПІВДЕНКОМБАНК" за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки) та за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився по 26 травня 2014 року включно

З 29 липня 2014 року ПАТ "КБ "ПІВДЕНКОМБАНК" починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився по 26 травня 2014 р. включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи ПуАТ "ФІДОБАНК".

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установи ПуАТ "ФІДОБАНК" з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 26 травня 2014 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб - www.fg.gov.ua та на сайті ПАТ "КБ "ПІВДЕНКОМБАНК" - www.pivdencombank.com.

Довідкова інформація за телефоном у ПАТ "КБ "ПІВДЕНКОМБАНК": 0 800-505-900 та у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні).