До уваги кредиторів ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК»!

Найближчим часом заплановано завершення процедури ліквідації ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК». Нагадуємо, що відповідно до вимог Положення про порядок складання і ведення реєстру акцептованих вимог кредиторів та задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21.08.2017 № 3711, задоволення вимог кредиторів банку здійснюється виключно шляхом безготівкового перерахування коштів на рахунки кредиторів – юридичних та фізичних осіб.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу кредиторів на необхідність надати до ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК» інформацію про відкриті рахунки у банківських установах з метою перерахування коштів, призначених для задоволення кредиторських вимог. Листи з актуальними реквізитами банківських рахунків необхідно подати (надіслати) у письмовому вигляді за підписом кредитора – фізичної особи або за підписом керівника кредитора – юридичної особи, скріпленого відбитком печатки (за наявності печатки) на адресу: 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 48, в строк до 22 квітня 2019 року.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних  та мобільних телефонів в межах України), (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

ПАТ «КБ «ПРОМЕКОНОМБАНК»: (044) 207-90-80.