ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Караченцев Артем Юрійович
Термін ліквідації банку 23.07.2014 - 23.07.2018
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 142 (5892) від 29.07.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Жилянська, буд. 146, 4 поверх, м. Київ, 01032
Графік прийому вкладників кожної середи з 16:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 454-72-50
Реквізити банку Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Продаж активів банку Детальніше

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ прав вимоги ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ «Ньютенд»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК»:

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 03 липня 2017 р. № 2831 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК» на один рік до 22 липня 2018 року включно.

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ ПРАВ ВИМОГИ ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ «ІТ КОНТРАКТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК»

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ «ІТ Контракт»

  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих  торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК»:

лоту

Найменування активу Стислий опис активу та забезпечення Початкова ціна продажу лоту, грн. (з/без ПДВ) Публічний паспорт активу (посилання)
Q3923078572b3410 Право вимоги за кредитним договором № 1628/5 від 26.09.2008, укладеним із юр. особою

 (забезпечення: цілісно-майновий комплекс)

2 066 715,00

http://torgi.fg.gov.ua:80/113280
Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів Рішення виконавчої дирекції ФГВФО №360 від 02.02.2017р.
Організатор відкритих торгів (аукціону) ТОВ «ІТ Контракт», код за ЄДРПОУ 39230785, оператор електронного майданчику «Public-bid»  (http://public-bid.sale), поштова адреса: 04107, м. Київ, вул. Печенізька, буд. 32, тел. (044) 489-32-28, щоденно крім вихідних 09:00 до 18:00 та посилання на перелік організаторів торгів (аукціоні):  http://torgi.fg.gov.ua:80/prozorrosale
Учасники торгів юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку відкритого конкурсу (аукціону) у розрізі лотів або якщо на участь у відкритому конкурсі (аукціоні) було зареєстровано лише одного потенційного покупця.
Банківські реквізити для зарахування реєстраційного та гарантійного внесків Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням: http://torgi.fg.gov.ua:80/prozorrosale
Крок аукціону крок аукціону – відсоток від початкової ціни/початкової ціни реалізації за окремим лотом

Порядок ознайомлення з активом

у кімнаті даних

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір про конфіденційність (посилання на форми заявки та договору). Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових  Стрільців, 17 та електронною поштою: clo@fg.gov.ua;

2) ПАТ КБ «ІНТЕРБАНК», 010032, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 146, bank@interbank.kiev.ua

Контактна особа від банку з питань ознайомлення з активом Бабанян В.Е., (044) 290-77-21, м.Київ, вул. Жилянська, 146,  valiko.babanyan@gmail.com
Дата проведення аукціону 15.03.2017 року
Час проведення аукціону Точний час проведення аукціону торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів  http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale
Термін прийому заяв на участь в аукціоні

дата початку прийому - з дати публікації даного оголошення

дата закінчення прийому – 20:00 14.03.2017р.

Адреса для доступу до електронного аукціону http://www.prozorro.sale

Кінцеві дати сплати:

реєстраційного внеску

гарантійного внеску

До 14.03.2017р.

Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь у відкритих торгах (акціоні)

Розмір реєстраційного внеску Реєстраційний внесок відсутній

Кожний учасник торгів, який реєструється для участі у торгах, приймає:

-          Правила проведення аукціонів в електронній формі з продажу активів банків, що ліквідуються.

Регламент організації та проведення торгів,  який розміщений на веб-сайті організатора торгів, та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити організатору торгів винагороду за проведення аукціону.


Детальна інформація щодо продажу майна неплатоспроможних банків розміщена на Інформаційному порталі Фонду за посиланням 
http://torgi.fg.gov.ua/

Комплекс бетонного заводу на Київщині як застава за кредитом – на продаж виставлено актив ПАТ «КБ «ІНТЕРБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 лютого відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом юридичної особи, у забезпечення за яким, зокрема, передано майновий комплекс бетонного заводу на Київщині. Активи ПАТ «КБ «ІНТЕРБАНК» виставляються на повторні торги.

Детальніше...