ПАТ «БАНК ФОРУМ»

ПІБ уповноваженої особи Шевченко Олександр Володимирович
Термін здійснення ліквідації банку 16.06.2014 - 15.06.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 14.03.2014 - 13.06.2014
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 117 (5867) від 20.06.2014
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування б-р Верховної Ради, буд. 7, м. Київ, 02100
Графік прийому вкладників кожного понеділка з 17:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 585-35-35
Продаж активів банку Детальніше

Кредити, у забезпечення за якими передано комплекси діючих молоко- та маслозаводів на Черкащині, виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

14 березня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичних осіб, у забезпечення за якими передано зокрема комплекси діючих молоко- та маслозаводів на Черкащині. Активи ПАТ «БАНК «ФОРУМ» виставляються на черговий аукціон із початковою ціною реалізації 92,40 млн грн. Матеріали кредитних справ та деталі судово-претензійної роботи, проведеної банком, доступні для вивчення потенційними покупцями у віртуальній кімнаті даних.

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ ПРАВ ВИМОГИ ПАТ «БАНК ФОРУМ» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ УКРАЇНСЬКА МІЖРЕГІОНАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА "ВІДРОДЖЕННЯ"

 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ «БАНК ФОРУМ»:

Детальніше...

Акції АТ «Мотор Січ» та облігації ТОВ «Фоззі-Фуд» виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж цінні папери, які обліковуються на балансі ПАТ «Банк «Форум» та АТ «Банк «Фінанси та кредит». Так, 28 липняна «Українській Біржі» відбудуться аукціони з продажу акцій АТ «Мотор Січ» та  облігацій ТОВ «Фоззі-Фуд». Організаторами торгів, за дорученням Фонду, стануть торговці цінними паперами «Інвестиційний капітал Україна»  та  «Драгон Капітал» відповідно. Обидві компанії, нагадаємо, пройшли кваліфікаційний відбір Фонду серед третіх осіб за напрямом діяльності «брокерські послуги з продажу цінних паперів». 

Детальніше...

Фонд запрошує ринок визначити ціну кредитів «Банку Форум», забезпечених мережею діючих АЗС

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запрошує ринок надати свої пропозиції щодо можливої вартості прав вимоги за кредитами  юридичних осіб,  у забезпечення за якими передано 32 автозаправні комплекси.

Детальніше...

На продаж виставлено права вимоги за кредитами, у забезпечення за якими передано комплекс молокозаводу та чотири квартири у новобудові у Житомирі

ПРЕС-РЕЛІЗ

26 червня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами ПАТ «Банк Форум», у забезпечення за якими передано квартири у новобудові у Житомирі та цілісний майновий комплекс з виробництва молочної продукції. Активи виставляються на продаж із початковою ціною реалізації 13,35 млн грн.

Детальніше...

Щодо повноважень уповноваженої особи на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про скасування рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування від 31.05.2017 № 2225 щодо зміни уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «БАНК ФОРУМ».

Детальніше...

Кредити ПАТ «БАНК ФОРУМ» із будівлею діючих автосалонів у Полтаві у заставі банку – виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

26  червня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичних осіб, у забезпечення за якими передано, зокрема, будівлю діючого автосалону у Полтаві. Активи, що перебувають на балансі ПАТ «БАНК ФОРУМ», виставляються на продаж із початковою ціною реалізації 3,33 млн грн.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2225 від 31 травня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «БАНК ФОРУМ».

Детальніше...