ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «БАНК ФОРУМ» 01.02.2018 р. на ТОВ «ІТ КОНТРАКТ»

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу прав вимоги ПАТ «БАНК ФОРУМ»
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ «БАНК ФОРУМ»
                                       
№ лотуНайменування активу/стислий опис активу та забезпеченняПочаткова ціна/початкова ціна реалізації лоту, грн. (з/без ПДВ, згідно чинного законодавства)Публічний паспорт активу (посилання)
Q82873b20436 Право вимоги за кредитним договором №316/07/00-KLMV АЗК-2, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, с. Підгірці, вул. Київська, б/н, на 27 км автошляху Київ-Луганськ; АЗС, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Шкарівка, вул. Франка Івана; Фінансова порука. Право вимоги за кредитним договором №109/08/00-KL 1.Нежиле приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Орловська; 2. Нежитлова будівля, автозаправна станція з комплексом дорожнього сервісу /операторська та кафе/, яка знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н, с. Виповзів, вул. Центральна; 3. Нежитлова будівля (автозаправна станція), яка знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н, м. Остер, вул. Незалежності. Земельна ділянка, що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н, м. Остер, вул. Незалежності; 4. Нафтобаза, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Набережна; 5. Контейнерна заправочна станція, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Пірне, вул. Київська; 6. АЗС, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, м. Вишгород, вул. Набережна; 7. Комплекс дороднього сервісу з АЗС, який знаходиться за адресою: Київська обл., Вишгородський р-н, с/рада новопетрівська, АЗС 20 км траси Київ-Овруч; 8. АЗС з автостоянкою та кафелем, яка знаходитсья за адресою: Київська обл., Бородянський р-н, смт. Бородянка, пров. Семашка; 9. Земельна ділянка площею 0,5000 га, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Бородянський р-н, смт. Бородянка, пров. Семашка; 10. Автозаправочна станція з кафе на 1 робоче місце, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, с/рада Червонецька, АЗС, автодорога Фастів-Біла Церква 77км; 11. Земельна ділянка площею 0,4115 га, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Фастівський р-н, с/рада Червонецька; 12. Виробничі приміщення, які знаходяться за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Великоснітинська; 13. Фінансова порука. 01.02.2018 - 35519604.48 156169

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
     

Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів

     
     

№ 4398 від 28.09.2017 р.

     
     

Організатор відкритих торгів (аукціону)

     
ТОВ «ІТ КОНТРАКТ» ТОВ «ІТ-Контракт», 04107, Україна, м. Київ, вул. Печенізька, 32 код ЄДРПОУ 39230785, тел. 044-489-32-21 працює щоденно крім суботи та неділі з 09.00 до 18.00, веб-сторінка: www.public-bid.sale      

Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale##... [ http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale ] #      

     

Учасники відкритих торгів (аукціону)

     
     

Юридичні особи та фізичні особи (продаж прав вимог за кредитними договорами або договорами забезпечення виконання зобов’язання не може здійснюватися боржникам та/або поручителям за такими договорами)

     
     

Розмір гарантійного внеску

     
     

5% (п’ять) відсотків від початкової ціни реалізації лотів

     
     

Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону)

     
     

Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.

     
     

Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску

     
     

Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням:http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale    

     

Крок аукціону

     
     

Крок аукціону – не менше 1 % від початкової ціни реалізації лотів

     
     

Порядок ознайомлення з активом у кімнаті даних

     
     

Для ознайомлення з активом у кімнаті даних необхідно подати заявку про зацікавленість у придбанні активу та підписати договір щодо нерозголошення банківської таємниці та конфіденційної інформації (http://torgi.fg.gov.ua/nda) [ http://torgi.fg.gov.ua/nda ] . Заявки подаються в паперовому та електронному вигляді на наступні адреси:

     

1) ФГВФО, 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, будинок 17; електронна пошта: clo@fg.gov.ua [ mailto:clo@fg.gov.ua ] ;

     

2) ПАТ «БАНК ФОРУМ» м. Київ, бульв. Верховної Ради, 7, тел. (044) 585-35-49 та електронною поштою: info@forum.ua [ mailto:info@forum.ua ]

     
     

Контактна особа банку з питань ознайомлення з активом

     
ПАТ «БАНК ФОРУМ», м. Київ, бул. Верховної Ради, 7, Рудаковська Анжеліка. Тел. (044) 585-35-46.
     

Дата проведення відкритих торгів (аукціону)

     
     

 01.02.2018

     
     

Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону

     
     

Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)    

     

Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні)

     

     

Дата початку прийняття заяв – з дати публікації оголошення.

     

 Кінцевий термін прийняття заяв: 31.01.2018  до 20:00

     
     

Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону

     
     

www.prozorro.sale    

     

Кінцева дата перерахування гарантійного внеску

     
     

31.01.2018 до 19:00

     

Гарантійний внесок вважається сплаченим з моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого терміну прийняття заяв про участь/прийняття закритих цінових пропозицій.

     
     

Розмір реєстраційного внеску

     
     

Реєстраційний внесок відсутній.

     
     

Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.

     

Другі відкриті торги (аукціон), треті відкриті торги (аукціон), четверті відкриті торги (аукціон) та наступні відкриті торги (аукціони) відбуваються у випадку, якщо не відбулись попередні відкриті торги (аукціон).

     

 Всі витрати у зв’язку з укладанням та виконанням договорів відступлення прав вимоги несе покупець.