Продаж активів ПАТ «БАНК ФОРУМ» завершується: на аукціон єдиним пулом виставлено усі кредити юридичних осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ

У рамках завершення процедури ліквідації ПАТ «БАНК ФОРУМ» уже 8 листопада у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон, лотом на якому стануть усі кредити юридичних осіб, що перебувають на балансі банку.

Загалом до складу пулу увійшли права вимоги за 487 кредитними договорами, загальною заборгованістю майже 8,4 млрд грн, та понад 6 тисяч позицій дебіторської заборгованості. Усі активи до цього виставлялися на індивідуальні торги, у переважній більшості за кожним із них відбулося від 9 до 13 аукціонів. 

Продаж об’єднаного пулу відбудеться 8 листопада за голландською моделлю торгів. Початкова ціна реалізації – майже 1,6 млрд грн.   

Публічний паспорт лоту з детальнішим описом активів – за посиланням.   Умови участі у торгах – тут. Заявки на участь в аукціони приймаються до 16:00 8 листопада.

Варто наголосити, що до складу лоту увійшли права вимоги за всіма кредитами, що перебувають на балансі банку, окрім тих, щодо продажу яких існують судові обмеження. Ознайомитися із повною інформацією про активи,  у тому числі із даними, що є банківською таємницею, усі зацікавлені інвестори можуть у віртуальній кімнаті даних. Умови доступу до ресурсу – за посиланням.

Нагадаємо, процедура ліквідації ПАТ «БАНК ФОРУМ» була розпочата Фондом гарантування у 2014 році. У червні наступного року добігає кінця п’ятирічний термін, відведений на завершення ліквідації банку Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».