Діючі автосалони у Харкові, як забезпечення за кредитами – на продаж виставлено активи ПАТ «Банк Форум»

ПРЕС-РЕЛІЗ

12 січня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за десятьма кредитами ПАТ «Банк Форум». У забезпечення за договорами передано будівлі двох діючих автосалонів у Харкові, автомобілі марок Toyota та Lexus і запчастини до них. На торги лот виставляється уперше. Стартова ціна – 86,06 млн грн. 

Компанії-позичальники входять до однієї бізнес-групи та є дилерами відомих марок автомобілів у Харківській області. Одним лотом на аукціон виставлено права вимоги за 10 кредитними договорами.

Станом на початок вересня цього року, заборгованість за договорами (тіло плюс відсотки) перевищила 285,75 млн грн.

При цьому у заставі банку – товари в обороті  (автомобілі марок Toyota та Lexus, запчастини та авто аксесуари), а також три об’єкти нерухомості у Харкові. Зокрема – будівля автосалону з приміщеннями для ремонту та обслуговування автотранспорту, площею 2 426,2 м2, та автосалон, площею 5 756 м2 (обидва об’єкти розташовуються у м. Харків, вул. Шевченка).

Крім того, у забезпечення за кредитами передано триповерхову нежитлову будівлю, площею 892 м2, та земельну ділянку, площею 0,0572 га, у Харкові за адресою провулок Фанінський.  

 Детальну інформацію про активи та умови участі у торгах можна знайти за посиланням.

Стартова ціна лоту – 86,06 млн грн.

Аукціон відбудеться 12 січня з 11:00 до 13:00 на електронному майданчику УБ «Професіонал». Термін прийому заявок на участь  у торгах – 17:00 10 січня.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ та деталями судово-претензійної роботи, проведеної банком, потенційні покупці можуть у кімнаті даних після підписання стандартного договору про конфіденційність.

Інформацію про усі заплановані торги з продажу активів неплатоспроможних банків можна знайти на Офіційному сайті та на Інформаційному порталі Фонду – http://torgi.fg.gov.ua/.