АТ «БАНК «ТАВРИКА»

ПІБ уповноваженої особи Караченцев Артем Юрійович
Термін здійснення ліквідації банку 21.03.2013 - 20.03.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації  21.12.2012 - 20.03.2013
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 57 (5557) від 26.03.2013
Адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Контактний номер телефону 0 800 308-108, 044-333-36-55 

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ АТ «БАНК «ТАВРИКА»

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «БАНК «ТАВРИКА» було складено ліквідаційний баланс та подано документи для проведення державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Результати ліквідації АТ «БАНК «ТАВРИКА»: через застосовані акціонерами «схеми», активів банку не вистачило навіть на повернення виплаченого Фондом гарантованого відшкодування

ПРЕС-РЕЛІЗ

Ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК «ТАВРИКА» завершено. 20 березня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) було подано документи для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Свого часу АТ «БАНК «ТАВРИКА» став другим банком, переданим в управління Фонду, і одним із показових прикладів із застосування кричущих схем виведення колишніми власниками ліквідних активів. У результаті – якість активів не дозволила повернути у повній мірі навіть суму, виплачену Фондом вкладникам у рамках гарантованого відшкодування. Загалом акцептовані вимоги кредиторів банку вдалося задовольнити менше ніж на 3%.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів повідомляє про завершення виплати гарантованого відшкодування вкладникам АТ «БАНК «ТАВРИКА»

20 березня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «БАНК «ТАВРИКА» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Активи з банку «Таврика» виводились через кредитування пов’язаних осіб та заміну ліквідної застави за вже виданими кредитами

ПРЕС-РЕЛІЗ

Assets bank Tavrika 1Забезпеченням за кредитами, виданими пов’язаним з АТ «Банк «Таврика» особам, виступили картини, вартість яких у бухгалтерській документації банку була у сотні разів вищою від реальної ціни. Крім того, проводилась заміна застави за вже виданими раніше позиками. Із забезпечення виводились об’єкти нерухомості, натомість, передавався пакет акцій Київського ювелірного заводу без проведення оцінки.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АТ «БАНК «ТАВРИКА»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 06 березня 2017 р. № 859 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «БАНК «ТАВРИКА» строком на один рік до 20 березня 2018 включно.

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «БАНК «ТАВРИКА» та уповноваженої особи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації ПАТ «БАНК «ТАВРИКА» проводить особистий прийом громадян кожної робочої середи з 11:00 до 13:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «БАНК «ТАВРИКА»: (044) 454-72-62. Останнім днем запису є 13:00  останнього робочого дня тижня, що передує тижню, на день якого здійснюється запис.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію АТ «БАНК «ТАВРИКА»

З метою виконання всіх заходів, пов’язаних з ліквідацією ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК «ТАВРИКА» (далі – АТ «БАНК «ТАВРИКА»), передбачених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), на підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 17 березня 2016 р. № 357 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «БАНК «ТАВРИКА» на один рік до 20 березня 2017 року включно.

Детальніше...

Змінено реквізити АТ «БАНК «ТАВРИКА»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед АТ «БАНК «ТАВРИКА». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок АТ «БАНК «ТАВРИКА» через установи інших банків.

Детальніше...