АТ«ЕРДЕ БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Караченцев Артем Юрійович
Термін здійснення ліквідації банку 09.01.2013 - 08.01.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 30.10.2012 - 08.01.2013
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 8 (5508) від 15.01.2013
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Контактний номер телефону 0 800 308-108, 044-333-36-55

Оголошення про припинення АТ «ЕРДЕ БАНК» як юридичної особи

Відповідно до статті 53 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 14 листопада 2018 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про державну реєстрацію припинення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЕРДЕ БАНК» (далі – АТ «ЕРДЕ БАНК») як юридичної особи, а, отже, ліквідація банку вважається завершеною, а сам банк ліквідованим.

Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора АТ «ЕРДЕ БАНК» припинено.

Результати ліквідації АТ «ЕРДЕ БАНК»: пред’явлено вимоги на суму 587 млн грн до 23 пов’язаних з банком осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ

ERDE INFO 105 січня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) було подано документи для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Цей банк свого часу став першим переданим в управління Фонду після набуття чинності Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (26.02.2012). 11 грудня 2017 року рішенням виконавчої дирекції Фонду було затверджено ліквідаційний баланс та звіт про завершення ліквідації АТ «ЕРДЕ БАНК».

Детальніше...

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ АТ «ЕРДЕ БАНК»

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «ЕРДЕ БАНК» було складено ліквідаційний баланс та подано документи для проведення державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованого відшкодування вкладникам АТ «Ерде банк»

05 січня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію АТ «ЕРДЕ БАНК» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Детальніше...

Фонд гарантування завершив продаж активів АТ «ЕРДЕ БАНК»: на голландському аукціоні реалізовано принцип «один банк – один пул»

ПРЕС-РЕЛІЗ

29 листопада у системі ProZorro.Продажі успішно відбувся голландський аукціон, лотом на якому став пул активів, що залишились на балансі АТ «ЕРДЕ БАНК». Таким чином, після підписання договору із переможцем відкритих торгів та перерахунку коштів, продаж активів, включених до ліквідаційної маси банку, буде остаточно завершено. 

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АТ «ЕРДЕ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 29 грудня 2016 р. № 3057 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ЕРДЕ БАНК» строком на один рік до 08 січня 2018 включно.

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «ЕРДЕ БАНК» та уповноваженої особи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації ПАТ «ЕРДЕ БАНК» проводить особистий прийом громадян кожної робочої середи з 14:00 до 16:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «ЕРДЕ БАНК»: (044) 454-72-52. Останнім днем запису є 13:00  останнього робочого дня тижня, що передує тижню, на день якого здійснюється запис.

Детальніше...

Змінено реквізити АТ «ЕРДЕ БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед АТ «ЕРДЕ БАНК». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок АТ «ЕРДЕ БАНК» через установи інших банків.

Детальніше...

Продовжено ліквідацію АТ «ЕРДЕ БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 17грудня 2015 р. № 226 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ЕРДЕ БАНК»на 1 роки до 08січня 2017 включно.

Детальніше...