Новини

НА ТОРГИ ВИСТАВЛЕНО МЕГАПУЛ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ З АКТИВІВ ТРЬОХ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ

ПРЕС-РЕЛІЗ

04 грудня 2019 на майданчику DebtX призначені торги чергового мегапулу початковою ціною 351,22 млн грн, що включає в себе активи, які виставлялися на продаж у складі 1-1,5-мільярдних пулів, та які не були викуплені. І так само кожен актив попередньо до десятка разів виставлявся на індивідуальні торги. Прострочка за всіма кредитами становить в середньому понад 3 роки. Чимало активів взагалі не мають застави, у багатьох існують проблеми з заставою, приміром обтяження в рамках кримінального провадження. Не рідко застава виводилась через схемні операції з цінними паперами або в інший спосіб.

Детальніше...

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб захисту прав та охоронюваних законом інтересів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробив проект рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників».

Детальніше...

Цього тижня на продаж виставлено активи на загальну суму 10,88 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом поточного тижня запланований продаж активів банків, що ліквідуються, на загальну суму 10 875,91 млн грн. Із них на суму 8 964,47 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, та на суму 1 245,35 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки та інші основні засоби банків. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 7,20 млн грн, цінні папери – на суму  658,89 млн грн.

Детальніше...

Протягом минулого тижня сума реалізації активів банків, що ліквідуються, склала 140,34 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Протягом минулого тижня відбувся продаж активів 17 банків, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 140,34 млн грн. Із них на суму 25,60 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 114,52 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того 0,13 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 0,03 млн грн – від продажу монет та банківських металів, 0,05 млн грн – від реалізації активів групи «цінні папери/корпоративні права».

Детальніше...

ПАТ «КБ «НАДРА» ПРОДОВЖУЄ РОЗПРОДАЖ ПАРКОМІСЦЬ ПОБЛИЗУ МЕТРО «ЛУК’ЯНІВСЬКА» У КИЄВІ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу майна, що обліковується на балансі ПАТ «КБ «НАДРА». Йдеться про продаж місць у підземному паркінгу новобудови в Києві за адресою вул. Дегтярівська  25-А, корпус 1.

Підземний паркінг знаходиться неподалік від центру міста і має зручне розташування. Поруч трамвайна лінія та станції метро: «Лук’янівська», «Дорогожичі», «КПІ» та «Шулявська».

Детальніше...

ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА-РОЗПОРЯДНИКА ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ПРИЗНАЧЕНО БІЛАЙ О.С.

Рішенням адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 23 липня 2019 року №15 погоджено призначення Білай Ольги Сергіївни на посаду заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, шляхом переведення її з посади директора департаменту управління активами 06 серпня 2019 року.

Особливості управління специфічними активами банків та формування попиту на них

ПРЕС-РЕЛІЗ

Предмети мистецтва та елементи luxury-декору, монети та банкноти, що вийшли з ужитку, прикраси та автомобілі ексклюзивних марок – все це і не тільки специфічні активи банків, які потребують особливого підходу до їх управління та реалізації. Директор департаменту управління активами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Ольга Білай в радіоефірі «Голос Столиці» розповіла, у чому полягає складність роботи з такими активами.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів погасив НБУ і Мінфіну понад 40 млрд грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

09 липня 2019 року Фонд гарантування вкладів здійснив дострокове погашення чергового (четвертого за рахунком) векселя на суму 2,62 млрд грн і, таким чином, повністю розрахувався за першим кредитним договором з Мінфіном на загальну суму 10,12 млрд грн, підписаним 31 жовтня 2014 року з метою забезпечення виплат вкладникам гарантованого державою відшкодування. Як уже повідомлялося, у січні поточного року Фонд також остаточно розрахувався за кредитними договорами з НБУ. Таким чином, на сьогодні Фонд погасив понад 40 млрд грн своїх кредитних зобов’язань: 20,15 млрд грн - погашення кредитів НБУ, 10,12 млрд грн - погашення кредитів Міністерства фінансів, близько 11 млрд грн – сплачені відсотки, із них 5,53 млрд грн направлено до бюджету як відсотки за векселями Фонду.

Детальніше...

У рамках повторної ліквідації ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» ФГВФО вживає всіх заходів для максимального захисту прав кредиторів банку

ПРЕС-РЕЛІЗ

Кредитори, які заявили Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО) про свої вимоги до ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» у 2016 році, будуть автоматично включені до реєстру акцептованих вимог. Ті кредитори, які не зробили цього у 2016 році і мають підтверджені вимоги до банку, можуть подати свої заяви у 30-денний період після публікації у газеті «Голос України» (від 22 червня 2019 року № 116 (7122)) оголошення про початок ліквідації банку. Як розповіла у радіоефірі «Голос Столиці» заступник директора-розпорядника ФГВФО Наталія Рудуха, в ході тривалого обговорення виконавча дирекція Фонду ухвалила низку рішень, спрямованих на максимальний захист прав кредиторів банку.

Детальніше...

РЕЗУЛЬТАТИ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПУЛУ КРЕДИТІВ АТ «ДЕЛЬТА БАНК» СКАСОВАНО

ПРЕС-РЕЛІЗ

09 липня 2019 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення  про скасування результатів відкритих торгів, проведених 07.06.2019, з продажу пулу активів, що складається з прав вимоги та інших майнових прав за кредитними договорами та дебіторської заборгованості АТ «ДЕЛЬТА БАНК». Скасовуючи торги виконавча дирекція керувалася рішенням Правління Національного банку України від 08.07.2019 № 465-рш, рішенням комісії Фонду з розгляду скарг та підготовки пропозицій стосовно організації і проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються, частиною шостою статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та пунктом 6 розділу VII Положення щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються. Уповноважена особа Фонду на ліквідацію АТ «ДЕЛЬТА БАНК» забезпечить повернення переможцю електронних торгів (ТОВ «ФК «СКАЙ») сплачених ним коштів та у 5-денний термін повторно подасть до Фонду пропозиції щодо продажу зазначених активів для винесення їх на розгляд Комітету Фонду з питань консолідації, управління та продажу майна (активів) банків.

Детальніше...