ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Біла Ірина Володимирівна
Термін здійснення ліквідації банку 24.04.2015 - 23.04.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 26.12.2014 - 23.04.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 78 (6082) від 30.04.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Хорива, 11-А, м. Київ, 04071
Графік прийому вкладників кожного четверга з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 594-63-50
Продаж активів банку Детальніше

ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» розшукує кредиторів банку, включених до сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів

Звертаємо увагу кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», включених до сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів банку, на необхідність надання ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» інформації про відкриті рахунки у банківських установах з метою перерахування коштів, призначених для часткового задоволення вимог кредиторів.

Детальніше...

Посадові особи ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» напередодні введення тимчасової адміністрації укладали договори факторингу на вкрай невигідних для банку умовах

ІНФОГРАФІКА АКТИВИ УКРБІЗНЕСБАНК 2ПРЕС-РЕЛІЗ

Уповноважена особа Фонду гарантування встановила, що посадові особи ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», неодноразово, напередодні введення тимчасової адміністрації, укладали значну кількість договорів факторингу на вкрай невигідних для банку умовах. Виведення активів за такою схемою було однією з причин погіршення фінансового стану установи.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

З 06 червня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ НАГАДУЄ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ЧАСТКОВОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ СЬОМОЇ ЧЕРГИ ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

Нагадуємо, що рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 02 березня 2018 року № 807 погоджено збільшення  розміру часткового задоволення вимог кредиторів сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» у процентному співвідношенні на 5% від загальної суми сьомої черги.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийняла рішення від 26 березня 2018 року № 864 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» строком на один рік з 24 квітня 2018 року до 23 квітня 2019 року включно.

Детальніше...

До уваги кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 02.03.2017 року № 807 погоджено часткове задоволення вимог кредиторів сьомої черги Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги, відповідно до статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

До уваги кредиторів четвертої та сьомої черги ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про те, що відповідно до рішень виконавчої дирекції Фонду від 10.09.2015 року №212/15 та від 31.10.2016 року №2275 про погодження задоволення вимог кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», уповноважена особа Фонду на ліквідацію ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» здійснює виплати коштів кредиторам четвертої та сьомої черги.

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів сьомої черги ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 31.10.2016 року № 2275 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів сьомої черги переліку (реєстру) акцептованих вимог кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», відповідно до частини шостої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», в розмірі 20% від акцептованої суми.

Детальніше...