АТ«ІМЕКСБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Матвієнко Андрій Анатолійович
Термін ліквідації банку 27.05.2015 - 26.05.2020
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 94 (6098) 29.05.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування пр-т Шевченка, 8-а, м. Одеса, 65058
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Графік прийому вкладників кожного вівторка з 14:30 до 16:00
Контактний номер телефону банку (0482) 36-56-98
Реквізити банку Детальніше
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК»

З 28 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «ІМЕКСБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Суд визнав недійсним нікчемний договір відступлення прав вимоги за кредитами, укладений між АТ «Імексбанк» та ТОВ «Компанія Дасті»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Господарський суд Одеської області 15.08.2018 року зробив перший, але вагомий крок у відновленні прав АТ «Імексбанк» на відступлений перед запровадженням тимчасової адміністрації високоліквідний кредитний портфель банку. Після судового розгляду, що тривав майже три з половиною роки, суд першої інстанції задовольнив позов АТ «Імексбанк» у справі № 916/1253/15 про визнання недійсним нікчемного правочину (договір відступлення прав вимоги) та застосування наслідків його недійсності (повернення кредитних договорів та поновлення за банком прав вимоги за кредитними договорами). Таким чином суд підтвердив той факт, що єдиним законним кредитором за цими кредитними договорами був та залишається банк. 

Детальніше...

Будівлі центрального одеського стадіону «Чорноморець» виставлено на перші торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

31 травня 2018 у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець», що розміщуються в Одесі за адресою вул. Маразліївська, 1/20. Актив перебуває на балансі АТ «ІМЕКСБАНК» і на продаж виставляється уперше. Початкова ціна реалізації – 1,14 млрд грн.   

Детальніше...

Судді господарського суду Одеської області «пробачили» позичальникам-інсайдерам АТ «ІМЕКСБАНК» понад 12,7 млрд грн боргу

ПРЕС-РЕЛІЗ

Пов’язані з колишнім власником АТ «ІМЕКСБАНК» компанії-позичальники намагаються уникнути виконання своїх зобовʼязань перед банком, використовуючи у тому числі недосконалість судової системи країни. Так, судді господарського суду Одеської області (у складі головуючого судді Никифорчука М. І.) своїм розʼясненням до ухвали про закриття провадження у справі №916/485/17 фактично «пробачили» позичальникам-інсайдерам АТ «ІМЕКСБАНК» понад 12,7 млрд грн боргу. «Встановивши», що взяття банком на баланс переданого у заставу футбольного стадіону в Одесі, ринкова вартість якого близько 1,2 млрд грн, – достатньо для виконання в повному обсязі кредитних зобов'язань на загальну суму 12,7 млрд грн! При цьому звичайну процесуальну ухвалу (що виносилась без участі та навіть відома банку) фактично перетворили на рішення суду по суті спору.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АТ «ІМЕКСБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 29 січня 2018 року № 261 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «ІМЕКСБАНК» строком на два роки з 27 травня 2018 року до 26 травня 2020 року включно.

Детальніше...

Кредити, забезпечені навчально-спортивною базою одеського футбольного клубу, виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичних осіб, що перебувають на балансі АТ «ІМЕКСБАНК». У заставі банку – навчально-спортивна база футбольного клубу в Одесі. На повторні торги лот виставляється з початковою ціною реалізації 22,33 млн грн.

Детальніше...

Суд визнав недійсними договори, за якими з «Імексбанку» був виведений кредитний портфель фізосіб на 312 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Господарський суд Одеської області 19 жовтня 2017 року задовольнив позов Фонду гарантування про визнання недійсними договорів, за якими з АТ «Імексбанк» (до визнання його неплатоспроможним) був виведений на пов’язані компанії кредитний портфель фізичних осіб на загальну суму 312,24 млн грн.

Детальніше...

За місяць до визнання Імексбанку неплатоспроможним з нього вивели кредити фізосіб, ліквідне забезпечення та щонайменше 11 млн доларів США

ПРЕС-РЕЛІЗ

Імекс1Оціночна вартість активів АТ «ІМЕКСБАНК» становить менше 15% від суми, зафіксованої у бухгалтерській звітності банку. У той час, як «на папері» вартість активів, включених до ліквідаційної маси, складає    14 952,1 млн грн, чотири незалежні суб’єкти оціночної діяльності (СОД) оцінили їх у 2 081,8 млн грн. Аналіз операцій, проведених банком незадовго до введення тимчасової адміністрації, свідчить: були застосовані схеми, маніпуляції та виведення ліквідних активів.

Детальніше...

Матеріали Фонду стали підставою для оголошення про підозру колишньому Голові Правління АТ «ІМЕКСБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

За сприяння Департаменту розслідування протиправних діянь Фонду гарантування вкладів фізичних осіб слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України довели причетність керівника АТ «ІМЕКСБАНК» до вчинення кримінального правопорушення.  18 січня 2017 року Головним слідчим управлінням Національної поліції України оголошено про підозру колишньому Голові Правління АТ «ІМЕКСБАНК» громадянину України Граматику Юрію Івановичу.

Детальніше...

Фонд гарантування повідомляє про заборону відчужувати права вимоги за кредитним портфелем АТ «ІМЕКСБАНК»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Відповідно до Ухвали Господарського суду Одеської області від 01.06.2016 Товариству з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ДАСТІ»(65000, місто Одеса, вул. Косовська, 2/11ж, офіс 86, код ЄДРПОУ 39385401) заборонено відчужувати в будь-який спосіб на користь третіх осіб права вимоги за 23 131 кредитним договорам,  право вимоги за якими відступлено за Договором  від 21.11.2014, укладеним між ПАТ "ІМЕКСБАНК" та ТОВ „ФРЕГАТ, зміненим  тристороннім Договором від 26.12.2014 про заміну сторони в зобов’язанні між ПАТ "ІМЕКСБАНК", ТОВ „ФРЕГАТта ТОВ „КОМПАНІЯ ДАСТІ»та Договором від 06.01.2015 про внесення змін до Договору про відступлення права вимоги від 21.11.2014, укладеним між ПАТ "ІМЕКСБАНК" та ТОВ „КОМПАНІЯ ДАСТІ».