ПАТ «КБ «НАДРА»

ПІБ уповноваженої особи Біла Ірина Володимирівна
Термін здійснення ліквідації банку 05.06.2015 - 03.06.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 06.02.2015 - 04.06.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку

для платежів в національній валюті

для платежів в іноземній валюті

Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № № 103 (6107) від 12.06.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 15, м. Київ, 04053
Графік прийому вкладників кожного четверга з 15:00 до 17:00 год. 
Контактний номер телефону банку (044) 499-05-46, (044) 499-05-40
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «КБ «НАДРА» в іноземній валюті

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «НАДРА» (далі – ПАТ «КБ «НАДРА») в іноземній  валюті. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Пул активів трьох банків продано за найвищу ціну в історії продажів Фонду

ПРЕС-РЕЛІЗ

07.11.2019 відбувся продаж пулу активів АТ "ДЕЛЬТА БАНК", ПАТ "КБ "НАДРА" та АТ "БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ", що складається з прав вимоги та інших майнових прав за кредитними договорами, частина з яких перебуває в заставі НБУ. Ціна продажу пулу склала 849,4 млн грн і стала рекордною у практиці Фонду гарантування вкладів, при тому, що мінімальна ціна торгів була встановлена на рівні 679,5 млн грн. Аукціон був проведений за голландською моделлю, що передбачає поетапне зниження ціни. У процесі конкурентної боротьби переможницею стала одна з двох компаній-учасниць - ТОВ "ФК "ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА". Організатором торгів виступила компанія «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN).

Детальніше...

Продаж паркомісць неподалік метро «Лук’янівська» у Києві продовжується

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу майна, що обліковується на балансі ПАТ «КБ «НАДРА». Йдеться про продаж місць у підземному паркінгу новобудови в м. Києві за адресою вул. Дегтярівська  25-А.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «КБ «НАДРА»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «НАДРА» (далі – ПАТ «КБ «НАДРА») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Пул активів трьох банків виставлено на продаж через FFN

ПРЕС-РЕЛІЗ

07 листопада 2019 року на майданчику «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» відбудеться аукціон з продажу пулу активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПАТ «КБ «НАДРА», АТ «БАНК "ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», до складу якого входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, а також дебіторська заборгованість, частина з яких знаходиться у заставі НБУ.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАДОВОЛЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ ДРУГОЇ ЧЕРГИ ПАТ «КБ «НАДРА»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 11 липня 2019 року № 1761 погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів другої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КБ «НАДРА».

Детальніше...

МІСЦЯ НА ПАРКІНГУ В РАЙОНІ ЛУК’ЯНІВКИ У КИЄВІ БУДУТЬ ПРОДАНІ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу майна, що обліковується на балансі ПАТ «КБ «НАДРА». Йдеться про продаж місць у підземному паркінгу новобудови в Києві за адресою Дегтярівська  25-А.

Детальніше...

Змінено контактний номер телефону ПАТ «КБ «НАДРА»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну контактного номеру телефону ПАТ «КБ «НАДРА».

Актуальний номер телефону ПАТ «КБ «НАДРА»: (044) 499-05-46, (044) 499-05-40.

Адреса для листування і прийому громадян уповноваженою особою ПАТ «КБ «НАДРА» є наступною: вул. Січових Стрільців, 15, м. Київ, 04053.

Детальніше...

ПРИМІЩЕННЯ, У ЯКОМУ РАНІШЕ БУЛО ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ «НАДРА» У ЧЕРКАСАХ, ВИСТАВЛЕНО НА ТОРГИ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж нежитлове приміщення площею 781,3 м. кв. у Черкасах, розташоване на вул. Припортовій (колишня Героїв Сталінграду), буд. 39. Це одноповерхова споруда, прибудована до житлового будинку, в якій раніше було відділення ПАТ «КБ «НАДРА».

Детальніше...

Про повільне падіння ПАТ «КБ «НАДРА» розповіла в прямому ефірі заступниця директора-розпорядника Фонду Світлана Рекрут

ПРЕС-РЕЛІЗ

RECRUT NADRA

Акцептовані кредиторські вимоги до ПАТ «КБ «НАДРА» складають близько 25 млрд грн, а оціночна вартість його активів – на рівні 7,9 млрд грн (у 6 разів нижче балансової вартості). Як розповіла в радіоефірі заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут, низька ринкова вартість активів банку зумовлена проблемами, що виникли до введення першої тимчасової адміністрації у 2009 році та стали наслідком як виведення коштів з банку в 2008-2009 роках, так і ризикованої кредитної політики фінустанови (на той час серед основних акціонерів були Вадим Сегал та Ілля Сегал, головою правління – Ігор Гіленко).

Детальніше...