ПАТ «ОМЕГА БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Караченцев Артем Юрійович 
Термін ліквідації банку 06.07.2015 -05.07.2017
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 121 (6125) від 09.07.2015
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Жилянська, буд. 146, 4 поверх, м. Київ, 01032
Графік прийому вкладників кожної середи з 17:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 454-72-53
Реквізити банку Детальніше
Продаж активів банку Детальніше

До уваги кредиторів ПАТ «ОМЕГА БАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 11.08.2016 року № 1472 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «ОМЕГА БАНК» розпочато задоволення акцептованих вимог кредиторів третьої та сьомої черг, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Продовжено ліквідацію ПАТ «ОМЕГА БАНК»

Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 30.06.2016 року № 1101 відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ «ОМЕГА БАНК» на один рік до 05 липня 2017 включно.

Детальніше...

Оголошення про проведення аукціону з продажу активів ПАТ «ОМЕГА БАНК» на електронному торговому майданчику УКРАЇНСЬКОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ БІРЖІ

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ОМЕГА БАНК» оголошує аукціон з продажу активів, що обліковуються на балансі банку, на електронному торговому майданчику Української універсальної біржі (www.uub.com.ua)

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «ОМЕГА БАНК» та уповноваженої особи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації ПАТ «ОМЕГА БАНК» проводить особистий прийом громадян кожної робочої середи з 17:00 до 18:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «ОМЕГА БАНК»: (044) 454-72-53. Останнім днем запису є 13:00  останнього робочого дня тижня, що передує тижню, на день якого здійснюється запис.

Детальніше...

Оголошення про проведення аукціону з продажу активів ПАТ «ОМЕГА БАНК» на електронному торговому майданчику УКРАЇНСЬКОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ БІРЖІ

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «ОМЕГА БАНК» оголошує аукціон з продажу активів, що обліковуються на балансі банку, на електронному торговому майданчику Української універсальної біржі (www.uub.com.ua)

Детальніше...

Змінено реквізити ПАТ «ОМЕГА БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну з 14 грудня 2015 року  реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПАТ «ОМЕГА БАНК». Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ «ОМЕГА БАНК» через установи інших банків.

Детальніше...

Оголошення про затвердження реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ОМЕГА БАНК»

Керуючись частиною третьою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 01 жовтня 2015 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ОМЕГА БАНК»(протокол № 238/15 від 01.10.2015р.).

Детальніше...

ФГВФО продав перехідний банк ПАТ «РВС» за 31,86 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав ТОВ «Українська бізнес група» (ТОВ «УБГ») перехідний банк ПАТ «РВС», який був створений на базі неплатоспроможного ПАТ «ОМЕГА БАНК» на виконання плану врегулювання, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду 05.05.2015 року. Ціна продажу перехідного банку склала 31,86 млн. грн. Відповідний договір підписаний 26 серпня 2015 року.

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ "ОМЕГА БАНК"

Відповідно до частини 5 статті 45 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" вимоги кредиторів приймаються протягом 30 днів з дня опублікування в газеті "Голос України" оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку.

Детальніше...

Оголошення про ліквідацію та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ "ОМЕГА БАНК"

Відповідно до постанови Правління НБУ від 06 липня 2015 р. № 437 "Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ОМЕГА БАНК" виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийнято рішення від 06 липня 2015 р. № 127, "Про початок процедури ліквідації ПАТ "ОМЕГА БАНК" та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку", згідно з яким було розпочато процедуру ліквідації ПАТ "ОМЕГА БАНК" та призначено уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ "ОМЕГА БАНК" провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Караченцева Артема Юрійовича строком на 1 рік з 06 липня 2015 р. до 05 липня 2016 р. включно.

Детальніше...