ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» продовжує виплати вкладникам

З 28 листопада 2016 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» (далі - ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА») здійснює виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 20 листопада 2016 року включно, а також продовжуються виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися через установи двох банків.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від області, в якій здійснювалося обслуговування банківського вкладу/рахунку вкладника ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» в момент введення тимчасової адміністрації. Перелік банків, що здійснюють виплату наведено у таблиці.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з закриттям відділень ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» в Луганській області (ще до введення тимчасової адміністрації), банківські вклади/рахунки вкладників з Луганської області були переведені на обслуговування у відділення ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» в інші області України.

Для отримання більш детальної інформації, щодо банку-агента, в якому вкладники ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» можуть отримати гарантовану суму відшкодування, будь ласка, звертайтесь до контакт-центру ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» за телефоном (044) 593-60-73.

Область, в якій здійснювалося обслуговування банківського вкладу/рахунку з ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» Банк, що здійснює виплату коштів
Вінницька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Волинська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Дніпропетровська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Донецька область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Житомирська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Закарпатська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Запорізька область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Івано-Франківська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
м. Київ ПАТ «КРЕДОБАНК»
Київська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Кіровоградська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Львівська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Миколаївська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Одеська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Полтавська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Рівненська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Сумська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Тернопільська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Харківська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Херсонська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Хмельницька область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Черкаська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернігівська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернівецька область ПАТ «КРЕДОБАНК»

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення визначеного банку, відповідно до вищезазначеної таблиці, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 20 листопада 2016 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА» - www.the-bank.com.uaта у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

Контакт-центр ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА»: (044) 593-60-73;

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 ( згідно з тарифами оператора зв'язку);

ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800 50 88 70 (безкоштовно в межах Україні);

ПАТ «ПІВДЕННИЙ»:  0 800-30-70-30, (048) 30 70 30.