АТ «Банк «Національні інвестиції»

ПІБ уповноваженої особи Луньо Ілля Вікторович
Термін здійснення ліквідації банку 03.12.2015 - 02.12.2018 
Термін здійснення тимчасової адміністрації 18.09.2015 - 02.12.2015 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 230 (6234) від 05.12.2015 
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. О. Гончара, буд 35, м. Київ, 01054
Графік прийому вкладників кожного четверга з 14:00 до 16:00
Контактний номер телефону банку (044) 364-04-56
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «Банк «Національні інвестиції»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам АТ «Банк «Національні інвестиції» за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Напередодні тимчасової адміністрації працюючий кредитний портфель банку «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» було відчужено без надходження коштів на рахунки

ПРЕС-РЕЛІЗ

Assets Natssionalni inv1Незадовго до визнання неплатоспроможним ПАТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» уклав договори відступлення прав вимоги за кредитами на загальну суму 1,4 млрд грн на користь ряду факторингових компаній. При цьому кошти на кореспондентські рахунки банку на оплату цих договорів не надходили. Таким чином банк втратив активи, що формували грошовий потік, та ліквідне забезпечення за кредитами. Як результат - Фонд гарантування на третьому році ліквідації цього банку, виплативши за рахунок своїх коштів вкладникам 0,7млрд грн відшкодування за вкладами, не зміг повернути собі, як кредитору третьої черги, жодної гривні.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

З 02 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 09 листопада 2017 року № 4967 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» строком на один рік до 02 грудня 2018 року включно.

Детальніше...

Змінено місцезнаходження АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну місцезнаходження АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

Місцезнаходження неплатоспроможного банку та уповноваженої особи Фонду на ліквідацію АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. О. Гончара, буд 35, м. Київ, 01054.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2230 від 31 травня 2017 р. про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

Детальніше...

Виплати коштів вкладникам АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» здійснюються за індивідуальними письмовими зверненнями до Фонду

Відшкодування коштів вкладникам АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) в період з 02 лютого 2016 р. до 14 березня 2016 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Детальніше...

Режим роботи ПАТ «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» та уповноваженої особи Фонду

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації  ПАТ «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» проводить особистий прийом громадян кожного робочого четверга з 11:00 до 13:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»: (044) 482-00-31.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення № 62 від 25.01.2016, Фонд з 02.02.2016 продовжує виплати вкладникам гарантованої суми відшкодування відповідно до Реєстру переказів вкладникам, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.

Детальніше...