ПАТ Банк «Контракт»

ПІБ уповноваженої особи Шкурко Віктор Михайлович
Термін здійснення ліквідації банку 11.12.2015 - 10.12.2018 
Термін здійснення тимчасової адміністрації 07.10.2015 - 10.12.2015 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України»   № 235 (6239) від 12.12.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Воздвиженська, 58, м. Київ, 04071
Графік прийому вкладників кожного четверга з 15:00 до 17:00
Контактний номер телефону банку (044) 537-62-88
Продаж активів банку Детальніше

Колишнє приміщення головного офісу Банку «Контракт» у Києві незаконно за допомогою державних реєстраторів було виведене з-під іпотеки та продане

ПРЕС-РЕЛІЗ

Колишнє приміщення головного офісу Банку «Контракт» на вул. Воздвиженській у Києві (загальна площа 1 169,3 тис. кв. м.) незаконно за допомогою державних реєстраторів було виведене з-під арешту та іпотеки, та продане.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ Банк «Контракт»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 27 листопада 2017 року № 5173 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ Банк «Контракт» строком на один рік до 10 грудня 2018 року включно.

Детальніше...

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ прав вимоги ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» на електронному торговому майданчику ТОВ "ЗАКУПІВЛІ ЮА"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступних активів, що обліковуються на балансі ПАТ Банк «Контракт»:

Детальніше...

Кредит діючого деревообробного підприємства із виробничими потужностями та рестораном у заставі виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

2 червня у системі «ProZorro.Продажі» відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом діючого деревообробного підприємства, зареєстрованого у Полтавській області. У забезпечення за кредитним договором передано виробниче обладнання та будівлю ресторану відпочинкового комплексу на березі Дніпродзержинського водосховища (Полтавщина). На повторні торги актив виставляється з початковою ціною реалізації 2,34 млн грн. Актив перебуває на балансі ПАТ Банк «Контракт».

Детальніше...

Комерційна нерухомість банку «Контракт» у столиці виставлена на повторні торги, початкова ціна – 4,21 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

13 березня відбудеться аукціон з продажу офісного приміщення, що перебуває на балансі ПАТ «Банк «Контракт». Об’єкт комерційної нерухомості, загальною площею 468,6 м2, у Солом’янському районі столиці виставлено на повторні торги за початковою ціною 4,21 млн грн.

Детальніше...

Кредит діючого деревообробного підприємства виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

зоря24 лютого відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом діючого деревообробного підприємства, що розташовується у Полтавській області. Актив перебуває на балансі ПАТ Банк «Контракт».

Детальніше...

Фонд гарантування намагається перешкодити виведенню найдорожчого активу ПАТ Банк «Контракт» - його головного офісу

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб намагається повернути у власність найдорожчий та основний актив ПАТ Банк «Контракт» - будівлю його головного офісу, яка розташована у центрі Києва на вул. Воздвиженській, 58.

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів третьої черги ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 05 травня 2016 року № 687 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ Банк «Контракт» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Оголошення про затвердження переліку вимог кредиторів ПАТ Банк «Контракт»

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21 квітня 2016 року № 555 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів ПАТ Банк «Контракт».

Детальніше...

Встановлено режим роботи ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» та уповноваженої особи

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) на здійснення ліквідації ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» буде проводити особистий прийом громадян кожного робочого четверга з 15:00 до 17:00, за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»: (044) 537-62-88.

Детальніше...