ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

ПІБ уповноваженої особи Біла Ірина Володимирівна
Термін здійснення ліквідації банку 11.12.2015 - 10.12.2020 
Термін здійснення тимчасової адміністрації 07.10.2015 - 10.12.2015 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України»   № 235 (6239) від 12.12.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування бульвар Тараса Шевченка / вулиця Пушкінська, буд. 8/26, м. Київ, 01024
Графік прийому вкладників кожної середи з 14:00 до 16:00
Контактний номер телефону банку (044) 593-00-22, (044) 593-00-50
Продаж активів банку Детальніше

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

Відповідно до частини шостої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 25 листопада 2019 року №3005 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА БАНКУ «КОНТРАКТ» (далі –  ПАТ БАНК «КОНТРАКТ») строком на один рік з 11 грудня 2019 року до 10 грудня 2020 року включно.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 2733 від 25 жовтня 2019 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА БАНК «КОНТРАКТ» (далі – ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»).

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ БАНКОМ «КОНТРАКТ» (далі - ПАТ БАНК «КОНТРАКТ») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» виставив на продаж ювелірні прикраси

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 вересня 2019 року ювелірні вироби з дорогоцінних металів та коштовного каміння будуть продані через голландський аукціон в системі ProZоrro.Продажі.

Усі прикраси перебувають на балансі ПАТ БАНК «КОНТРАКТ». Раніше вони були закладом за позикою і перейшли у власність фінустанови. Кошти виручені від реалізації цього майна будуть спрямовані на погашення кредиторських вимог. Всього сформовано 5 лотів. По одному ювелірному виробу в кожному. Вироби не були у використанні.

Детальніше...

Змінено адресу для листування, прийому громадян та номер телефону в ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) повідомляє про зміну адреси для листування та прийому громадян ПАТ БАНК «КОНТРАКТ».

Адреса для листування та прийому громадян ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» є наступною: бульвар Тараса Шевченка, 8/26, м. Київ, 01004.

Детальніше...

Напередодні тимчасової адміністрації керівники ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» розпродавали майно без фактичного надходження коштів на рахунки банку

ПРЕС-РЕЛІЗ

contractНапередодні запровадження у ПАТ Банк «КОНТРАКТ» тимчасової адміністрації його керівництво здійснювало розпродаж майна банка без фактичного надходження коштів на рахунки та перерахування коштів юридичних осіб на рахунки фізичних, що значно збільшило суму відшкодування за рахунок Фонду гарантування. Загалом із 306,21 млн грн заявлених кредиторами вимог на четвертому році ліквідації погашено лише 58,5 млн грн третьої черги. Фонд гарантування продовжує здійснювати визначені законом заходи щодо стягнення недоотриманих  коштів та повернення майна за спірними угодами.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ БАНК «КОНТРАКТ»

На підставі частини шостої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 03 грудня 2018 року № 3235 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ БАНК «КОНТРАКТ» строком на один рік з 11 грудня 2018 року до 10 грудня 2019 року включно.

Детальніше...

Київський апеляційний суд розгляне скаргу уповноваженої особи Фонду на вирок про зняття з-під арешту приміщення головного офісу Банку «Контракт»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Приміщення головного офісу Банку «Контракт» на вул. Воздвиженській у Києві було незаконно, за допомогою державних реєстраторів, виведене з-під арешту та іпотеки, після чого декілька раз перепродане. Підставою для зняття арешту, зокрема, став вирок судді Подільського  районного суду м. Києва, який не вступив у законну силу у зв’язку з поданням апеляційних скарг, розгляд яких запланований в Київському апеляційному суді 30.11.2018.

Детальніше...