ПАТ «УКРІНБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Міхно Сергій Семенович
Термін здійснення ліквідації банку 23.03.2016 - 22.03.2019
Термін здійснення тимчасової адміністрації 25.12.2015 - 22.03.2016
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 56 (6310) від 29.03.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Контактний номер телефону банку 0 800-308-108, 044-333-36-55

Суд не дозволив «Укрінкому» безоплатно передавати актив «Укрінбанку» в статутний капітал фірми з ознаками фіктивності

ПРЕС-РЕЛІЗ

Шевченківський районний суд м. Чернівці не допустив передачу нерухомості, яка була на балансі «Укрінбанку», в статутний капітал фірми ТОВ «Столицяінвест 2008», яка, ймовірно, має ознаки фіктивності.

Мова йде про нежитлову будівлю оздоровчого комплексу з кафе-баром, загальною площею 277, 95 кв. м. у Чернівцях.

Детальніше...

Компанія «Укрінком» не була і не є правонаступницею «Укрінбанку», - рішення судів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертає увагу клієнтів ПАТ «Укрінбанк» та учасників фінансового ринку на той факт, що ПАТ «Укрінком» не було і не є правонаступником ПАТ «Укрінбанк». У кількох господарських справах Верховним Судом сформовано правову позицію щодо відсутності доказів на підтвердження обставин правонаступництва від банку до згадуваної компанії. Зважаючи на це, здійснені позичальниками банку платежі на користь компанії ризикують бути не зарахованими в рахунок погашення кредитної заборгованості, а укладені із компанією та її «сателітами» угоди щодо купівлі/продажу активів банку – визнані у судовому порядку недійсними.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «УКРІНБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 15 лютого 2018 року № 536 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРІНБАНК» строком на один рік з 23 березня 2018 року до 22 березня 2019 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування у відкритому листі закликав керівників діючих банків не сприяти недобросовісним діям колишніх акціонерів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертається із відкритим листом до керівників діючих банків України із закликом проявити свою свідому професійну і громадянську позицію. Повний текст відкритого листа Фонду гарантування до керівників діючих банків:

Детальніше...

Фонд гарантування занепокоєний тим, що державні реєстратори на основі аналогічних судових рішень вчиняють кардинально протилежні дії

ПРЕС-РЕЛІЗ

У Фонду гарантування викликає занепокоєння неоднозначність та непослідовність позиції державних реєстраторів щодо зміни керівників неплатоспроможних банків на підставі чинних судових рішень. Непоодинокими є випадки, коли, отримавши рішення суду про скасування процедур тимчасової адміністрації/ліквідації неплатоспроможного банку, колишні керівники таких установ поновлюють у реєстрі юридичних осіб записи про наявність у них повноважень на управління банком-банкрутом.

Детальніше...

ФГВФО: Навіть після рішення Верховного Суду України щодо Укрінбанку, пов’язані особи намагаються вивести його активи

ПРЕС-РЕЛІЗ

Навіть після рішення Верховного Суду України, яким підтверджено правомірність виведення «Укрінбанку» з ринку, пов’язані особи продовжують вчиняти дії для виведення його активів. Якщо на попередніх етапах з цією метою була створена компанія «Укрінком», як правонаступник банку, то тепер вже її хочуть оголосити банкрутом.

Детальніше...

ВСУ скасував рішення судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій щодо ПАТ «Укрінбанк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Верховний Суд України сьогодні скасував рішення судів першої, апеляційної та касаційної інстанцій та ухвалив нове рішення про відмову в позові акціонера щодо оскарження постанови НБУ про віднесення ПАТ «Укрінбанк» до категорії неплатоспроможних та рішення Фонду гарантування про запровадження в ньому тимчасової адміністрації.

Детальніше...