ПАТ «УКРІНБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Міхно Сергій Семенович, Дурдиєв Роман Вікторович
Термін здійснення ліквідації банку 23.03.2016 - 22.03.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 25.12.2015 - 22.03.2016
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 56 (6310) від 29.03.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Контактний номер телефону банку 0 800-308-108, 044-333-36-55

Оголошення про визначення повноважень уповноважених осіб Фонду на ліквідацію ПАТ «УКРІНБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 24 квітня 2019 року № 1044 відкликано повноваження ліквідатора ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «УКРІНБАНК»), делеговані заступнику начальника відділу безпеки департаменту розслідування протиправних діянь Матвійчуку Олексію Юрійовичу з 02 травня 2019 року.  

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ ФОНДУ НА ЛІКВІДАЦІЮ ПАТ «УКРІНБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 19 квітня 2019 року № 985 відкликано повноваження ліквідатора ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ БАНК» (далі - ПАТ «УКРІНБАНК»), делеговані провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Міхну С. С., з 19 квітня 2019 року.  

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРІНБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35 та статті 38, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 21 березня 2019 року № 622 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРІНБАНК» строком на один рік з 23 березня 2019 року до 22 березня 2020 року включно.

Детальніше...

Суд не дозволив «Укрінкому» безоплатно передавати актив «Укрінбанку» в статутний капітал фірми з ознаками фіктивності

ПРЕС-РЕЛІЗ

Шевченківський районний суд м. Чернівці не допустив передачу нерухомості, яка була на балансі «Укрінбанку», в статутний капітал фірми ТОВ «Столицяінвест 2008», яка, ймовірно, має ознаки фіктивності.

Мова йде про нежитлову будівлю оздоровчого комплексу з кафе-баром, загальною площею 277, 95 кв. м. у Чернівцях.

Детальніше...

Компанія «Укрінком» не була і не є правонаступницею «Укрінбанку», - рішення судів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертає увагу клієнтів ПАТ «Укрінбанк» та учасників фінансового ринку на той факт, що ПАТ «Укрінком» не було і не є правонаступником ПАТ «Укрінбанк». У кількох господарських справах Верховним Судом сформовано правову позицію щодо відсутності доказів на підтвердження обставин правонаступництва від банку до згадуваної компанії. Зважаючи на це, здійснені позичальниками банку платежі на користь компанії ризикують бути не зарахованими в рахунок погашення кредитної заборгованості, а укладені із компанією та її «сателітами» угоди щодо купівлі/продажу активів банку – визнані у судовому порядку недійсними.

Детальніше...

ПРОДОВЖЕНО СТРОК ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЛІКВІДАЦІЇ ПАТ «УКРІНБАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 15 лютого 2018 року № 536 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «УКРІНБАНК» строком на один рік з 23 березня 2018 року до 22 березня 2019 року включно.

Детальніше...

Фонд гарантування у відкритому листі закликав керівників діючих банків не сприяти недобросовісним діям колишніх акціонерів неплатоспроможних банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звертається із відкритим листом до керівників діючих банків України із закликом проявити свою свідому професійну і громадянську позицію. Повний текст відкритого листа Фонду гарантування до керівників діючих банків:

Детальніше...