Розпочинаються виплати вкладникам ПАТ «УКРІНБАНК»

З 04 лютого 2016 року Публічне акціонерне товариство «УКРІНБАНК» (далі – ПАТ «УКРІНБАНК») здійснює виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 11 січня 2016 року включно та за поточними договорами банківського рахунку. Виплата коштів буде здійснюватися через установи трьох банків.

Банк, що здійснює виплату коштів, визначається залежно від місця реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладником при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «УКРІНБАНК». Перелік банків наведено у таблиці.

Місце реєстрації проживання за паспортом, вказане вкладником при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «УКРІНБАНК» Банк, що здійснює виплату коштів
АР Крим АБ «УКРГАЗБАНК»
Вiнницька область АБ «УКРГАЗБАНК»
Волинська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Дніпропетровська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Донецька область АБ «УКРГАЗБАНК»
Житомирська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Закарпатська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Запорiзька область АБ «УКРГАЗБАНК»
Iвано-Франкiвська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Київська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Кiровоградська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Луганська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Львiвська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Миколаївська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Одеська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Полтавська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Рiвненська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Сумська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Тернопiльська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Харьківська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Херсонська область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Хмельницька область ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ»
Черкаська область ПАТ «КРЕДОБАНК»
Чернiгiвська область АБ «УКРГАЗБАНК»
Чернівецька область АБ «УКРГАЗБАНК»

Звертаємо увагу, що вкладникам – нерезидентам для отримання коштів необхідно звертатись до будь-якого відділення АБ «УКРГАЗБАНК».

Виплата вкладів за договорами карткового банківського рахунку буде здійснюватись тільки після отримання ПАТ «УКРІНБАНК» у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами.

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до будь-якого відділення визначеного банку, відповідно до вищезазначеної таблиці, з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «УКРІНБАНК».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 11 січня 2016 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «УКРІНБАНК» — www.ukrinbank.com та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

ПАТ «УКРІНБАНК»: 38 (044) 247-20-63;

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800 30-40-10, 0-800-30-81-08 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «КРЕДОБАНК»: 0 800 50-88-70 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні);

ПАТ «ПІВДЕННИЙ»: 0 800-30-70-30, (048) 734-04-88, (048) 710-02-75;

АБ «УКРГАЗБАНК»: 0 800 309-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 38 (044) 494-46-50, або з мобільного – 358 (згідно з тарифами Вашого оператора).