ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

ПІБ уповноваженої особи Паламарчук Віталій Віталійович
Термін здіснення ліквідації банку 13.07.2016 - 12.07.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 23.05.2016 - 12.07.2016 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію газета «Голос України» № 132 (6386) від 16.07.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування б-р Тараса Шевченка, 35, м.Київ, 01032
Графік прийому вкладників кожного четверга з 15:00 до 17:00
Центр обслуговування клієнтів б-р Тараса Шевченка, 35, м.Київ, 01032
Контактний номер телефону банку (044) 594-94-25;  (044) 594-98-25
Продаж активів банку Детальніше
Бланк заяви клієнта про прирівняння його до вкладника неплатоспроможного Банку

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 311 від 11 лютого 2020 року про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі –  ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»).

Детальніше...

Фінансові компанії «ПЛЕЯДА» і «ФАГОР» не мають правових підстав для стягнення коштів з позичальників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - постанова Верховного Суду

ПРЕС-РЕЛІЗ

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду скасував рішення судів нижчих інстанцій, якими було визнано правомірність договорів відступлення прав вимоги за кредитами ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» на користь ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» і ТОВ «ФК «ФАГОР». Відповідну постанову за справою №910/11298/16 Верховний Суд ухвалив 16 січня 2020 р. Цією ж постановою Верховний Суд спрямував справу №910/11298/16 на новий розгляд до суду першої інстанції.

Детальніше...

Верховний Суд підтвердив правомірність визнання неплатоспроможним та ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

24 грудня 2019 року Верховний Суд завершив розгляд справи за позовом власника ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» ТОВ «ЕКОСІПАН» та ухвалив рішення, яким касаційну скаргу власника банку залишив без задоволення, а рішення суду апеляційної інстанції про відмову в позові – без змін.

Детальніше...

Фонд гарантування подає касацію на рішення суду щодо ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» і звертається до його позичальників

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів не погоджується з рішенням Північного апеляційного господарського суду міста Києва у справі щодо відступлення права вимоги на частину кредитного портфелю ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та подає касаційну скаргу до Верховного суду.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Фонд гарантування виплатив 2,5 млрд грн вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», у тому числі 583 млн грн – клієнтам банку, прирівняним до вкладників

ПРЕС-РЕЛІЗ

На початок жовтня 2019 року понад 30 тис. вкладникам та фізичним особам, яких прирівняно до вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – Банк), Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) було виплачено понад 2 460 млн грн гарантованого відшкодування (99,3% від нарахованої суми, яка підлягає відшкодуванню). Із них близько 583 млн грн отримано фізичними особами, яких прирівняно до вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» відповідно до пункту 15 розділу Х Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг».

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 17 вересня 2019 року № 2356 від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі - ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ») відсторонено провідного професіонала відділу безпеки департаменту розслідування протиправних діянь Смолія Б.В. та відкликано всі повноваження, делеговані йому Фондом, з 18 вересня 2019 року.

Детальніше...

Продовжено термін акцептування умов реструктуризації заборгованості за споживчими кредитами ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фізичні особи-позичальники ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», які мають заборгованість за споживчими бланковими кредитами / овердрафтами, можуть ще протягом півроку скористатися умовами реструктуризації заборгованості – до 11 січня 2020 року включно. Відповідний наказ уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО) погодила 22 липня 2019 року.

Детальніше...

ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» і ТОВ «ФК «ФАГОР» не мають жодних підстав для стягнення кредитної заборгованості з позичальників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - постанова Великої палати Верховного Суду

ПРЕС-РЕЛІЗ

Велика Палата Верховного Суду ухвалила остаточне рішення щодо намагань ТОВ «ФК «Плеяда» оскаржити дії Фонду, спрямовані на визнання нікчемності договору факторингу від 19.07.2016 між ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та цією фінансовою компанією. Своєю постановою від 27.02.2019 у справі №826/8273/16 Верховний Суд частково задовольнив заяву банку та Фонду про перегляд судових рішень попередніх інстанцій (постанова Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.08.2016, ухвала Київського апеляційного адміністративного суду від 29.09.2016 та Вищого адміністративного суду України від 12.01.2017), а також постановив   закрити провадження у справі за позовом ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» до Фонду, уповноважених осіб Фонду на тимчасову адміністрацію та ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Детальніше...

Чому важливо читати дрібний шрифт у банківських договорах, або як виводились гроші вкладників з банку «Михайлівський» - прямий ефір за участю заступниці директора-розпорядника Фонду гарантування Наталії Рудухи

ПРЕС-РЕЛІЗ

Оціночна вартість активів ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ" виявилась  майже у 37 разів меншою, ніж заявлена у його бухгалтерській звітності. Якщо «на папері» активи «коштували» понад 5 113,5 млн грн, їх ринкова вартість, як було встановлено після запровадження тимчасової адміністрації, ледве перевищувала 138,6 млн грн. Куди поділися гроші банку «Михайлівський» , в прямому ефірі радіо розповіла заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування Наталія Рудуха.

Детальніше...