ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

ПІБ уповноваженої особи Волков Олександр Юрійович
Термін здіснення ліквідації банку 13.07.2016 - 12.07.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 23.05.2016 - 12.07.2016 
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію газета «Голос України» № 132 (6386) від 16.07.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування б-р Тараса Шевченка, 35, м.Київ, 01032
Графік прийому вкладників кожного четверга з 15:00 до 17:00
Центр обслуговування клієнтів б-р Тараса Шевченка, 35, м.Київ, 01032
Контактний номер телефону банку (044) 594-94-25;  (044) 594-98-25
Продаж активів банку Детальніше
Бланк заяви клієнта про прирівняння його до вкладника неплатоспроможного Банку

Фонд гарантування виплатив 2,5 млрд грн вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», у тому числі 583 млн грн – клієнтам банку, прирівняним до вкладників

ПРЕС-РЕЛІЗ

На початок жовтня 2019 року понад 30 тис. вкладникам та фізичним особам, яких прирівняно до вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – Банк), Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) було виплачено понад 2 460 млн грн гарантованого відшкодування (99,3% від нарахованої суми, яка підлягає відшкодуванню). Із них близько 583 млн грн отримано фізичними особами, яких прирівняно до вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» відповідно до пункту 15 розділу Х Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг».

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 17 вересня 2019 року № 2356 від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі - ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ») відсторонено провідного професіонала відділу безпеки департаменту розслідування протиправних діянь Смолія Б.В. та відкликано всі повноваження, делеговані йому Фондом, з 18 вересня 2019 року.

Детальніше...

Продовжено термін акцептування умов реструктуризації заборгованості за споживчими кредитами ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фізичні особи-позичальники ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», які мають заборгованість за споживчими бланковими кредитами / овердрафтами, можуть ще протягом півроку скористатися умовами реструктуризації заборгованості – до 11 січня 2020 року включно. Відповідний наказ уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО) погодила 22 липня 2019 року.

Детальніше...

ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» і ТОВ «ФК «ФАГОР» не мають жодних підстав для стягнення кредитної заборгованості з позичальників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - постанова Великої палати Верховного Суду

ПРЕС-РЕЛІЗ

Велика Палата Верховного Суду ухвалила остаточне рішення щодо намагань ТОВ «ФК «Плеяда» оскаржити дії Фонду, спрямовані на визнання нікчемності договору факторингу від 19.07.2016 між ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та цією фінансовою компанією. Своєю постановою від 27.02.2019 у справі №826/8273/16 Верховний Суд частково задовольнив заяву банку та Фонду про перегляд судових рішень попередніх інстанцій (постанова Окружного адміністративного суду м. Києва від 10.08.2016, ухвала Київського апеляційного адміністративного суду від 29.09.2016 та Вищого адміністративного суду України від 12.01.2017), а також постановив   закрити провадження у справі за позовом ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» до Фонду, уповноважених осіб Фонду на тимчасову адміністрацію та ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

Детальніше...

Чому важливо читати дрібний шрифт у банківських договорах, або як виводились гроші вкладників з банку «Михайлівський» - прямий ефір за участю заступниці директора-розпорядника Фонду гарантування Наталії Рудухи

ПРЕС-РЕЛІЗ

Оціночна вартість активів ПАТ "БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ" виявилась  майже у 37 разів меншою, ніж заявлена у його бухгалтерській звітності. Якщо «на папері» активи «коштували» понад 5 113,5 млн грн, їх ринкова вартість, як було встановлено після запровадження тимчасової адміністрації, ледве перевищувала 138,6 млн грн. Куди поділися гроші банку «Михайлівський» , в прямому ефірі радіо розповіла заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування Наталія Рудуха.

Детальніше...

Понад 29 тисяч клієнтів ПАТ «Банк Михайлівський» отримали гарантоване відшкодування на загальну суму 2,5 млрд грн, із них 68 млн грн – належить до виплати за рішеннями судів

ПРЕС-РЕЛІЗ

На початок грудня 2018 року понад 29 тис вкладникам та клієнтам ПАТ «Банк Михайлівський» було виплачено понад 2 415 млн грн гарантованого відшкодування. Із них близько 10 тис. осіб отримали право на відшкодування відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг», яким було внесено зміни до Закону «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та прирівняно  до поняття «вклад» кошти, залучені від фізичної особи як позика або вклад до небанківської фінансової установи через банк, що виступив повіреним за відповідним договором.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

Погоджено нові, уніфіковані умови реструктуризації заборгованості позичальників ПАТ «Банк Михайлівський» за виданими споживчими бланковими кредитами/овердрафтами

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб погодив нові, уніфіковані умови реструктуризації кредитної заборгованості фізичних осіб-позичальників ПАТ «Банк Михайлівський» за виданими споживчими бланковими кредитами/овердрафтами. Приєднатися до нової програми реструктуризації можуть усі позичальники (фізичні особи) ПАТ «Банк Михайлівський», які мають заборгованість за виданими споживчими бланковими кредитами/овердрафтами – у тому числі і ті, хто скористався можливостями попередньої програми реструктуризації, що діяла до 12 липня. Відповідне рішення, з метою створення оптимально сприятливих умов для виконання зобов’язань боржниками банку, було прийняте виконавчою дирекцією Фонду.

Детальніше...

ВСУ підтвердив вимоги «Банку Михайлівський» про стягнення з компанії «Ельдорадо» кредитної заборгованості у розмірі 147 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

Касаційний господарський суд України у складі Верховного Суду України 20 червня 2018 року визнав законними позовні вимоги ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» щодо стягнення з ТОВ «Лізингова компанія «Ельдорадо» кредитної заборгованості у розмірі 147,22 млн грн (справа №910/10572/17).

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 21 червня 2018 року № 1758 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» строком на два роки з 13 липня 2018 року до 12 липня 2020 року включно.

Детальніше...