ПУАТ «СМАРТБАНК»

ПІБ уповноваженої особи Федорченко Андрій Володимирович
Термін ліквідації банку 25.07.2016 - 24.07.2018
Термін здійснення тимчасової адміністрації 25.05.2016 - 24.07.2016
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію газета «Голос України» № 142 (6396) від 29.07.2016
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Боричів Тік, буд. 35 літера "В" , м. Київ,  04070
Графік прийому вкладників кожного четверга з 11:00 до 14:00
Контактний номер телефону банку (044) 537-62-61
Продаж активів банку Детальніше

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам ПУАТ «СМАРТБАНК»

З 04 червня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПУАТ «СМАРТБАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

ПУАТ «Смартбанк»: через схеми з банку було виведено кошти на загальну суму 391,3 млн грн

ПРЕС-РЕЛІЗ

SMART BANK Asset 1Аналіз здійснених фінансових операцій ПУАТ «СМАРТБАНК», проведений уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у рамках ліквідації банку, виявив численні факти, що містять ознаки вчинених кримінальних правопорушень. Наслідком втілених схем стало неправомірне заволодіння групою позичальників (юридичних осіб) коштами банку на загальну суму 391,3 млн грн. Як результат – при зафіксованій «на папері» балансовій вартості корпоративного кредитного портфелю у 365,57 млн грн його незалежна оцінка виявилась у майже 38 разів меншою – 9,7 млн грн.

Детальніше...

Змінено адресу для листування і прийому громадян ПУАТ «СМАРТБАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну адреси для листування і прийому громадян, а також контактного номеру телефону ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СМАРТБАНК» (далі – ПУАТ «СМАРТБАНК»).

З 01 листопада 2017 року адреса для листування і прийому громадян ПУАТ «СМАРТБАНК» є наступною: вул. Боричів Тік, буд. 35 літера «В», м. Київ, 04070.

Детальніше...

Розпочато задоволення вимог кредиторів сьомої черги ПУАТ «СМАРТБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 20.04.2017 року № 1675 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУАТ «СМАРТБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів сьомої черги переліку (реєстру) акцептованих вимог кредиторів ПУАТ «СМАРТБАНК», відповідно до частини шостої статті 12 та пункту 7 частини першої статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», в розмірі 10% від загальної суми черги.

Детальніше...

ПУАТ «СМАРТБАНК» нагадує клієнтам реквізити для переказу коштів на користь банку

ПУАТ «СМАРТБАНК» нагадує клієнтам, що погашення кредитів у гривні необхідно здійснювати на накопичувальний рахунок банку шляхом безготівкового перерахування через установи інших банків України за такими реквізитами:

Платник: ПІБ фізичної особи - позичальника / назва юридичної особи – позичальника

Детальніше...

Оголошення про задоволення вимог кредиторів третьої черги ПУАТ «СМАРТБАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 20 жовтня 2016 року № 2183 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУАТ «СМАРТБАНК» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до частини шостої  статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...

Затверджено перелік вимог кредиторів ПУАТ «СМАРТБАНК»

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06 жовтня 2016 року № 2028 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів ПУАТ «СМАРТБАНК».

Детальніше...

Виплати коштів вкладникам ПУАТ «СМАРТБАНК» здійснюються за індивідуальними письмовими зверненнями до Фонду

Відшкодування коштів вкладникам ПУАТ «СМАРТБАНК», які не звернулися до банку-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) в період з 26 липня 2016 року до 06 вересня 2016 року, здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Детальніше...

Встановлено адресу для подачі кредиторських вимог ПУАТ «СМАРТБАНК»

Вимоги кредиторів ПУАТ «СМАРТБАНК» прийматимуться протягом 30 днів з дня опублікування оголошення про ліквідацію ПУАТ «СМАРТБАНК» в газеті «Голос України» № 142 (6396) від 29 липня 2016 року.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ РОЗПОЧИНАЄ ВИПЛАТИ КОШТІВ ВКЛАДНИКАМ ПУАТ «СМАРТБАНК»

У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 25 липня 2016 року №1296, «Про початок процедури ліквідації ПУАТ «СМАРТБАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку», Фонд з 26 липня 2016 року розпочинає виплати коштів вкладникам зазначеного банку.

Детальніше...