Два потенційні інвестори подали заявки для ознайомлення із звітністю «Платинум Банку»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Два потенційні інвестори подали заявки на доступ до інформаційної кімнати для ознайомлення із фінансовою звітністю та документами «Платинум Банку».

Фонд гарантування продовжив строк подання конкурсних пропозицій особами, які планують брати участь у виведені цього неплатоспроможного банку з ринку, до 06 лютого 2017 року. Відповідно, продовжено строк розгляду таких пропозицій Фондом до 09 лютого 2017 року.

Незалежно від результатів конкурсу, виплати гарантованої суми вкладникам «Платинум Банку» розпочнуться у терміни, передбачені законодавством, які припадають на третю декаду лютого п.р.

Зараз ведеться робота з формування Загального реєстру вкладників «Платинум Банку». Вже зараз можна сказати, що близько 99% вкладників зможуть отримати свої кошти у повному обсязі. Нагадаємо, що це перший банк, де гарантована сума виплачуватиметься і фізичним – особам підприємцям.

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, станом на 11 січня 2017 року за даними звітності неплатоспроможного банку складала близько 4,9 млрд грн.