ДО УВАГИ ВКЛАДНИКІВ АКБ «НОВИЙ»

На підставі пропозиції від кваліфікованого інвестора АТ «ТАСКОМБАНК», який був визнаний переможцем конкурсу та візьме участь у виведенні АКБ «НОВИЙ» з ринку (далі - приймаючий банк), Фондом гарантування прийнято рішення щодо укладання договорів з приймаючим банком про передачу йому частини активів та зобов’язань неплатоспроможного банку АКБ «НОВИЙ».

З огляду на необхідність завершення уповноваженою особою Фонду на здійснення тимчасової адміністрації в АКБ «НОВИЙ» повного технологічного циклу формування переліку вкладників, зобов’язання щодо повернення коштів перед якими будуть передані приймаючому банку, з 18.08.2017 призупинились виплати коштів вкладникам АКБ «НОВИЙ» через установи банків-агентів Фонду.

Фонд звертає увагу, що приймаючому банку будуть передані усі права та обов’язки боржника перед кредиторами та вкладниками АКБ «НОВИЙ» щодо повернення грошових коштів і сплати процентів за договорами банківського рахунку/вкладу (у тому числі за іменними ощадними сертифікатами). Передбачається, що приймаючому банку – переможцю конкурсу будуть передані всі зобов’язання перед 1-8 чергами кредиторів, а також частина зобов’язань перед 9-ю чергою кредиторів. При укладенні договору з переможцем конкурсу відновлюються всі умови депозитних та інших договорів за переданими зобов’язаннями, зокрема строк та валюта вкладу, процентна ставка тощо.

Інформацію про факт підписання договору буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду - www.fg.gov.ua, на сайті АКБ «НОВИЙ» - www.banknew.dp.ua та відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів»: 0 800 308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

АКБ «НОВИЙ»: 380 (56) 778-25-98, 380 (56) 374-97-72.