ПАТ «Банк Камбіо»

ПІБ уповноваженої особи Ліквідація ПАТ «БАНК КАМБІО» здійснюється Фондом безпосередньо
Термін здійснення ліквідації банку 02.03.2015 - 01.03.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 05.12.2014 - 01.03.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 41 (6045) від 06.03.2015
Адреса для листування та прийому громадян вул. Січових Стрільців, буд. 17, м. Київ, 04053
Графік прийому вкладників кожної п'ятниці з 10:00 до 11:30
Контактний номер телефону банку 0-800-308-108 (гаряча лінія Фонду)
Продаж активів банку Детальніше

Повідомлення про відступлення прав вимоги та купівлі-продажу майнових прав за кредитними договорами та договорами забезпечення

Цим повідомленням ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК КАМБІО» (надалі – Банк), інформує про те, що 26.06.2020 р. між Банком та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ ПЛАВНІ», код за ЄДРПОУ: 40728286, (надалі – Покупець/Новий кредитор), укладено договір №1 відступлення прав вимоги та договір №2 купівлі-продажу майнових прав за нижчевказаними кредитними договорами,  з усіма укладеними до них додатками, додатковими угодами, договорами про внесення змін, та доповненнями до договорів, що є їх невід'ємними частинами:

Детальніше...

Повідомлення про відступлення прав вимоги та купівлі-продажу майнових прав за кредитними договорами та договорами забезпечення

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК КАМБІО» (надалі – Банк), інформує про те, що 09 квітня 2020 року між Банком та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА», код за ЄДРПОУ: 41264766 (надалі – Покупець/Новий кредитор), укладено договори №1 та №1.1. про відступлення прав вимоги та договір №2 з купівлі-продажу майнових прав за нижчевказаними кредитними договорами, з усіма укладеними до них додатками, додатковими угодами, договорами про внесення змін, та доповненнями до договорів, що є їх невід'ємними частинами:

Детальніше...

Оголошення про визначення повноважень ліквідатора ПАТ «БАНК КАМБІО»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 18 лютого 2020 року № 387, що набирає чинності 21 лютого 2020 року, відкликано повноваження ліквідатора ПАТ «БАНК КАМБІО», делеговані Савельєвій Анні Миколаївні рішенням виконавчої дирекції Фонду від 25 липня 2019 року №1863 «Про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК КАМБІО» та АТ «БАНК ВЕЛЕС».

Детальніше...

До уваги клієнтів ПАТ «БАНК КАМБІО»!

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) повідомляє про зміну номерів телефонів в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «БАНК КАМБІО» (далі – ПАТ «БАНК КАМБІО»), адреси для листування та прийому громадян.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «БАНК КАМБІО»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «БАНК КАМБІО» (далі – ПАТ «БАНК КАМБІО») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Вартість кредитного портфелю ПАТ «БАНК КАМБІО» на папері майже вп’ятеро вища за ринкову

ПРЕС-РЕЛІЗ

Основною схемою виведення активів ПАТ «БАНК КАМБІО» стало схемне кредитування, внаслідок якого вартість кредитного портфелю банку на папері (1,4 млрд грн) виявилася майже в 5 разів більшою за ринкову. Зокрема й через те, що відсоткова ставка за кредитами кількох десятків пов’язаних осіб була майже вдвічі нижчою за вартість залучених у них же ресурсів, розповіла в радіоефірі «Голос Столиці» заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Ольга Білай. У такий спосіб банку було завдано прямого збитку на кілька мільйонів гривень.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗМІНУ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ФОНДУ НА ЛІКВІДАЦІЮ ПАТ «БАНК КАМБІО»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 25 липня 2019 року № 1863 відсторонено від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК КАМБІО» (далі – ПАТ «БАНК КАМБІО») та відкликано всі повноваження ліквідатора, делеговані Фондом провідному професіоналу з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу організації процедур ліквідації неплатоспроможних банків департаменту управління активами Северину Юрію Петровичу, з 26 липня 2019 року.

Детальніше...

ФОНД ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПРОДОВЖУЄ ЗДІЙСНЮВАТИ ВИПЛАТИ ГАРАНТОВАНОЇ СУМИ ВІДШКОДУВАННЯ ВКЛАДНИКАМ ПАТ «БАНК КАМБІО»

З 03 липня 2019 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати відшкодування коштів вкладникам ПАТ «БАНК КАМБІО» за договорами банківського вкладу та за договорами банківського рахунку в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Отримати відшкодування за вкладом можна через відділення банків-агентів Фонду, підключених до Системи.

Детальніше...

Продовжено строк ліквідації ПАТ «БАНК КАМБІО»

На підставі частини шостої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 14 лютого 2019 року № 350 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «БАНК КАМБІО» строком на один рік з 02 березня 2019 року до 01 березня 2020 року включно.

Детальніше...