ПАТ «ВБР»

ПІБ уповноваженої особи Міхно Сергій Семенович
Термін здійснення ліквідації банку 23.12.2015 - 22.12.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 28.11.2014 - 22.12.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України»   № 248 (6252) від 29.12.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17 (2 поверх), м. Київ, 04053
Графік прийому вкладників кожного четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (044) 590-58-80; 0 800-500-798
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «ВБР»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» (далі – ПАТ «ВБР») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «ВБР»

З 01 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ВБР» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...

ПРАВО ВИМОГИ ЗА КРЕДИТОМ, ЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІЛЬГОСПТЕХНІКОЮ, ВИСТАВЛЕНО НА ПРОДАЖ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Першого вересня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом, у забезпечення за яким передано спецтехніку сільськогосподарського призначення. Актив перебуває на балансі ПАТ «ВБР» та на повторні торги виставляється із початковою ціною реалізації 753 181,80 грн.

Детальніше...

Кредити із діючим хлібозаводом у заставі – виставлено на повторні торги

ПРЕС-РЕЛІЗ

9 серпня 2017 рокувідбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом компанії, у забезпечення за яким передано нерухомість та обладнання діючого хлібозаводу на Донеччині, а також будівлі елеватора та млина. Актив ПАТ «ВБР» виставляється на повторні торги за 3 023 038 грн.

Детальніше...

Інвестиційні та колекційні монети ПАТ «ВБР» виставлено на продаж

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 червня у системі «ProZorro.Продажі» відбудуться аукціони з продажу інвестиційних та колекційних монет, що перебувають на балансі ПАТ «ВБР». Серед лотів – золоті монети «Архістратиг Михаїл» та колекційні монети «Сикстинська Мадонна» і «Страждання Христові».

Детальніше...

Змінено фактичне місцезнаходження ПАТ «ВБР»

З 26 січня 2017 року змінено фактичне місцезнаходження ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ»:

- попереднє місцезнаходження банку: вул. В’ячеслава Чорновола, 25, м. Київ, 01135;

- дійсне місце знаходження банку, адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Січових Стрільців, 17 (2 поверх), м. Київ, 04053.

Детальніше...

Кредит компанії, що займається видобутком кам’яного вугілля: Фонд просить ринок визначити можливу ціну активу

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставлення на продаж прав вимоги за кредитом компанії, що займається видобутком кам’яного вугілля. Актив перебуває на балансі ПАТ «ВБР». У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців/інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості лоту.

Детальніше...

Кредити компаній – структурних підрозділів національного залізничного перевізника, виставлено на продаж

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж права вимоги за кредитами компаній, що працюють у сфері залізничних перевезень і входять до структури єдиного національного перевізника. На торги активи виставляються уперше. Стартові ціни лотів – 275,59 млн грн, 219,01 млн грн та  193,77 млн грн відповідно.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «ВБР»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі - Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі-Фонд) прийняла рішення від 21 листопада 2016 р. № 2513 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ВБР» строком на один рік до 22 грудня 2020 включно.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАДОВОЛЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ ШОСТОЇ ТА СЬОМОЇ ЧЕРГ ПАТ «ВБР»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) від 17 листопада 2016 року № 2481 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «ВБР» розпочато задоволення акцептованих вимог кредиторів шостої та сьомої черг, відповідно до частини шостої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Детальніше...