ПАТ «ВіЕйБі Банк»

ПІБ уповноваженої особи Луньо Ілля Вікторович
Термін здійснення ліквідації банку 20.03.2015 - 19.03.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 21.11.2014 - 19.03.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Дата публікації про ліквідацію Газета «Голос України» № 54 (6058) від 26.03.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. О. Гончара, 35, м. Київ, 01054
Графік прийому вкладників кожного першого і третього четверга з 16:00 до 18:00
Контактний номер телефону банку (097) 517-78-84 
Продаж активів банку Детальніше

Продовжено повноваження ліквідатора ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК»

З метою виконання всіх заходів, пов’язаних із ліквідацією ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК») та на підставі пункту 2 частини п`ятої статті 12, частини першої статті 35, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 18.03.2020 №  618 про продовження повноважень ліквідатора ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», визначених  Законом, зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону, у тому числі з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, окрім повноважень щодо звернення до пов’язаної з банком особи з вимогою до суду, а також з вимогою до небанківської фінансової установи, якою від фізичних осіб залучені як позики або вклади кошти, що згідно з Законом прирівнюються до вкладів, та повноважень в частині організації реалізації активів банку, провідному професіоналу з питань ліквідації банків відділу організації процедур ліквідації банків департаменту ліквідації банків Луньо Іллі Вікторовичу до 06 квітня 2020 року включно.

Детальніше...

Змінено контактний номер телефону ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК»

У ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі - ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК») змінено контактний  номер телефону.

Актуальний номер телефону ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК» наступний: +38 (097) 517-78-84.

Детальніше...

До уваги кредиторів ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», включених до другої черги

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 416 від 20 лютого 2020 року погоджено здійснення уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», у термін до 28.02.2020 включно, перерахування грошових сум у депозит приватного нотаріуса Верповської Олени Володимирівни (свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю № 7393 від 27.05.2009) для:

- задоволення кредиторських вимог одного кредитора, що включений до другої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК»;

- виплати депонованої заробітної плати шести працівникам ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК».

Детальніше...

Правоохоронці розслідують безпрецедентний зрив продажу активів ПАТ «ВіЕйБі Банк»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів готує звернення до правоохоронних органів з заявою про розслідування можливої змови Голови Асоціації захисту вкладників А. Маринушкіна з зацікавленими у непродажі активів ПАТ «ВіЕйБі Банк» особами, мета якої – зірвати продаж активу банку – комерційної нерухомості у Святошинському районі м. Києва (за адресою:  вул. Перемоги, 20), що перебуває у заставі Національного банку України.

Детальніше...

Фонд гарантування знову виставить на продаж пул активів ПАТ «ВіЕйБі Банк» – 6 лютого

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів виставляє на аукціон пул активів ПАТ «ВіЕйБі Банк». Наступні торги заплановані на 6 лютого 2020 року та відбудуться за голландською моделлю аукціону на майданчику «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN).

Основа пулу – майже 120 кредитів юридичних осіб, зокрема, агропідприємств. Прострочка за ними становить у середньому 6 років. Всі ці кредити були видані компаніям, пов’язаним з одним акціонером. Більшість кредитів у складі пулу перебуває в заставі НБУ.

Детальніше...

Продаж пулу активів «ВіЕйБі Банку»: Фонд гарантування закликає утриматися від маніпуляцій та отримувати всю інформацію з першоджерел

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування нагадує про запланований на 16 січня 2020 року аукціон з продажу пулу активів – кредитів ПАТ «ВіЕйБі Банк». Всі ці кредити були видані компаніям, пов’язаним з одним акціонером. Прострочка за ними становить у середньому 6 років. Переважна більшість кредитів у складі пулу перебуває в заставі НБУ. Початкова ціна лоту – 5,9 млрд грн. Аукціон відбудеться на майданчику «Фьост Файненшіал Нетворк Юкрейн» (FFN). Онлайн-аукціон проходить за відкритою, прозорою процедурою.Стати його учасником може кожен охочий, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Переможцем аукціону стає той, хто запропонує найвищу ціну за лот.

Детальніше...

Пул активів ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК», сформований з кредитів юридичних осіб, виставлено на продаж через FFN

ПРЕС-РЕЛІЗ

16 січня 2020 року відбудеться аукціон з продажу пулу активів ПАТ «ВіЕйБі БАНК», що складається зі 113 кредитів та 3 позицій дебіторської заборгованості 61 юридичної особи – підприємств агропромислової галузі, 59 з яких діючі. 90 кредитів знаходяться у заставі НБУ.

Детальніше...

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ВІЕЙБІ БАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

На продаж виставлено пул активів ПАТ «ВіЕйБі БАНК», сформований з кредитів юридичних осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ

11 жовтня 2019 року відбудеться аукціон з продажу пулу активів ПАТ «ВіЕйБі БАНК», що складається зі 113 кредитів та 3 позицій дебіторської заборгованості 61 юридичної особи (59 – діючі підприємства) – підприємств агропромислової галузі. 90 кредитів знаходяться у заставі НБУ (заборгованість – 22 100,0 млн грн), інші активи пов’язані з цими кредитами (заборгованість – 7 181,0 млн грн).

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ВіЕйБі Банк»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 17 вересня 2019 року № 2354 від виконання обов’язків уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ АКЦІОНЕРНИЙ БАНК» (далі - ПАТ «ВіЕйБі Банк») відсторонено заступника начальника відділу безпеки департаменту розслідування протиправних діянь Матвійчука О.Ю. та відкликано всі повноваження, делеговані йому Фондом, з 18 вересня 2019 року.

Детальніше...