ПАТ «ПРОФІН БАНК»

ПІБ уповноваженої особи Ліквідація ПАТ «ПРОФІН БАНК» здійснюється Фондом безпосередньо
Термін здійснення ліквідації банку 20.04.2015 - 19.04.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 20.01.2015 - 19.04.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № 179  (6183) від 26.09.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053
Графік прийому вкладників кожної п'ятниці з 10:00 до 11:30, здійснюється заступником директора-розпорядника Рудухою Н.Є.
Контактний номер телефону банку 0-800-308-108 (гаряча лінія Фонду)
Продаж активів банку Детальніше

Змінено реквізити накопичувального рахунку ПАТ «ПРОФІН БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну реквізитів накопичувального рахунку для погашення заборгованості за кредитами та іншими зобов’язаннями перед ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ПРОФІН БАНК» (далі – ПАТ «ПРОФІН БАНК») в національній валюті України. Зміни пов’язані із запровадженням в українській банківській системі міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Детальніше...

Зниження ризиків – основна мета проекту «Банк = Фонд»

ПРЕС-РЕЛІЗ

Значне зниження, а подекуди й нівелювання ризиків, що супроводжують процес ліквідації неплатоспроможного банку – основна мета проекту з переходу до управління банками без ліквідаторів «Банк = Фонд». Як зауважила в ефірі радіо «Голос Столиці» заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут, така модель управління банками в ліквідації, відповідно до світового досвіду, є найбільш ефективною за рахунок уніфікації всіх ліквідаційних процедур, що дозволить Фонду управляти різними банками як однією структурою.

Детальніше...

ФГВФО управлятиме банками без ліквідаторів

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів, впроваджуючи провідний світовий досвід з виведення неплатоспроможних банків з ринку, реалізовує пілотний проект з переходу до управління банками без ліквідаторів «Банк = Фонд». Першим банком, у якому ФГВФО безпосередньо виконує функції ліквідатора став ПАТ «ПРОФІН БАНК».

Детальніше...

Оголошення про визначення повноважень ліквідатора ПАТ «ПРОФІН БАНК»

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 20 травня 2019 №1245 відкликано з 21 травня 2019 повноваження ліквідатора ПАТ «ПРОФІН БАНК», делеговані Костенку Ігорю Івановичу рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 16 квітня 2018 року № 1082 «Про зміну уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «ПРОФІНБАНК» та продовжені рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 25 березня 2019 року №655 «Про продовження строків здійснення ліквідації ПАТ «ПРОФІН БАНК» та делегування повноважень ліквідатора».

Детальніше...

До уваги клієнтів ПАТ «ПРОФІН БАНК»!

З 21 травня 2019 року адреса для листування і прийому громадян з питань ліквідації ПАТ «ПРОФІН БАНК» є наступною: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

Заступник директора-розпорядника Рудуха Наталія Євгеніївна здійснює особистий прийом громадян з питань ліквідації ПАТ «ПРОФІН БАНК» кожної робочої п’ятниці з 10 години до 11 години 30 хвилин.

Детальніше...

Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «ПРОФІН БАНК»

На підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення від 25 березня 2019 року №655 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ПРОФІН БАНК» строком на один рік з 20 квітня 2019 року до 19 квітня 2020 року включно.

Детальніше...

Сотні мільйонів гривень було виведено з ПАТ «ПРОФІН БАНК» через кредитування пов’язаних осіб

АКТИВИ ПАТ ПРОФІНБАНКПРЕС-РЕЛІЗ

Близько 30 заяв про вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму збитків 359 млн грн було подано до правоохоронних органів уповноваженою особою та Фондом гарантування, зокрема, за фактами виявлених маніпуляцій із активами ПАТ «ПРОФІН БАНК». Так, при 554,9 млн грн балансової вартості активів, включених до ліквідаційної маси банку, їхня незалежна оцінка виявилась майже учетверо нижчою – 152,0 млн грн.

Детальніше...

Фонд гарантування продовжує виплати коштів вкладникам ПАТ «ПРОФІН БАНК»

З 23 травня 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «ПРОФІН БАНК» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки).

Детальніше...

До уваги вкладників ПАТ «ПРОФІН БАНК»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб нагадує, що  місцезнаходження ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ПРОФЕСІЙНОГО ФІНАНСУВАННЯ» (далі – ПАТ «ПРОФІН БАНК»), адреса для листування і прийому громадян є наступною: вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112.

Детальніше...

Змінено уповноважену особу Фонду на ліквідацію ПАТ «ПРОФІН БАНК»

Виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 1082 від 16 квітня 2018 року про зміну уповноваженої особи Фонду, якій делеговано повноваження ліквідатора ПАТ «ПРОФІН БАНК».

Детальніше...