ПАТ «КБ «НАДРА»

ПІБ уповноваженої особи Біла Ірина Володимирівна
Термін здійснення ліквідації банку 05.06.2015 - 03.06.2020
Термін здійснення тимчасової адміністрації 06.02.2015 - 04.06.2015
Інформація щодо виплат вкладникам Детальніше
Інформація щодо погашення кредиторських вимог Детальніше
Реквізити банку Детальніше
Публікація про ліквідацію Газета «Голос України» № № 103 (6107) від 12.06.2015
Місцезнаходження уповноваженої особи та адреса для листування вул. Січових Стрільців, 15, м. Київ, 04053
Графік прийому вкладників кожного четверга з 15:00 до 17:00 год. 
Контактний номер телефону банку (044) 499-05-46, (044) 499-05-40
Продаж активів банку Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАДОВОЛЕННЯ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ ДРУГОЇ ЧЕРГИ ПАТ «КБ «НАДРА»

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 11 липня 2019 року № 1761 погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів другої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КБ «НАДРА».

Детальніше...

МІСЦЯ НА ПАРКІНГУ В РАЙОНІ ЛУК’ЯНІВКИ У КИЄВІ БУДУТЬ ПРОДАНІ ЧЕРЕЗ АУКЦІОН

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу майна, що обліковується на балансі ПАТ «КБ «НАДРА». Йдеться про продаж місць у підземному паркінгу новобудови в Києві за адресою Дегтярівська  25-А.

Детальніше...

Змінено контактний номер телефону ПАТ «КБ «НАДРА»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про зміну контактного номеру телефону ПАТ «КБ «НАДРА».

Актуальний номер телефону ПАТ «КБ «НАДРА»: (044) 499-05-46, (044) 499-05-40.

Адреса для листування і прийому громадян уповноваженою особою ПАТ «КБ «НАДРА» є наступною: вул. Січових Стрільців, 15, м. Київ, 04053.

Детальніше...

ПРИМІЩЕННЯ, У ЯКОМУ РАНІШЕ БУЛО ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ «НАДРА» У ЧЕРКАСАХ, ВИСТАВЛЕНО НА ТОРГИ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж нежитлове приміщення площею 781,3 м. кв. у Черкасах, розташоване на вул. Припортовій (колишня Героїв Сталінграду), буд. 39. Це одноповерхова споруда, прибудована до житлового будинку, в якій раніше було відділення ПАТ «КБ «НАДРА».

Детальніше...

Про повільне падіння ПАТ «КБ «НАДРА» розповіла в прямому ефірі заступниця директора-розпорядника Фонду Світлана Рекрут

ПРЕС-РЕЛІЗ

RECRUT NADRA

Акцептовані кредиторські вимоги до ПАТ «КБ «НАДРА» складають близько 25 млрд грн, а оціночна вартість його активів – на рівні 7,9 млрд грн (у 6 разів нижче балансової вартості). Як розповіла в радіоефірі заступниця директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Світлана Рекрут, низька ринкова вартість активів банку зумовлена проблемами, що виникли до введення першої тимчасової адміністрації у 2009 році та стали наслідком як виведення коштів з банку в 2008-2009 роках, так і ризикованої кредитної політики фінустанови (на той час серед основних акціонерів були Вадим Сегал та Ілля Сегал, головою правління – Ігор Гіленко).

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів закликає остерігатися шахраїв, які пропонують придбання банківських активів в обхід законних процедур

ПРЕС-РЕЛІЗ

Про непоодинокі випадки шахрайства з боку сторонніх осіб та організацій, які поширюють пропозиції щодо сприяння у придбанні активів Банку за окрему винагороду, вкотре попереджає позичальників Фонд гарантування вкладів.

Детальніше...

Права вимоги за кредитами ПАТ «КБ «Надра» із заставою у вигляді недобудованого ТРЦ «Республіка» продано за найвищою ціною з усіх об’єктів, що будь-коли виставлялися на торги Фондом гарантування

ПРЕС-РЕЛІЗ

5 лютого 2019 року через систему ProZorro.Продажі продано з аукціону лот, що є одним із найдорожчих активів ПАТ КБ «Надра». Лот продано за ціною 777,1 млн грн, до нього було включено права вимоги за кредитами, у забезпечення за якими передано недобудований торговельно-розважальний центр (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 1, 1а, 1в), що мав стати одним із найбільших в Україні. Також у лот увійшли іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га та майнові права за попередніми договорами оренди торгівельних площ у ТРЦ.

Детальніше...

Змінено графік прийому громадян уповноваженою особою ПАТ «КБ «НАДРА» та контактні номери телефону банку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) повідомляє про зміну графіку прийому громадян уповноваженою особою ПАТ  «КБ «НАДРА» та контактних номерів телефонів банку.

Уповноважена особа Фонду гарантування на здійснення ліквідації ПАТ «КБ «НАДРА» Біла Ірина Володимирівна проводить особистий прийом громадян кожного робочого четверга з 15:00 до 17:00 за попереднім записом, який здійснюється в робочі дні за телефоном ПАТ «КБ «НАДРА»: (044) 499-05-40.

Детальніше...

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснює виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам ПАТ «КБ «НАДРА»

З 07 листопада 2018 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) здійснює відшкодування коштів вкладникам ПАТ «КБ «НАДРА» за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку (включаючи карткові рахунки) в межах 200 тисяч гривень засобами Автоматизованої системи виплат Фонду (далі - Система).

Детальніше...