Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Нежитлове приміщення за адресою: м.Каховка, вул. Велика Куликовська (Маркса К.)

Delta assets 1 Об’єкт оренди, що належить АТ «ДЕЛЬТА БАНК», а саме: нежитлове приміщення, загальною площею 240,8 кв.м, розташоване за адресою: м.Каховка, вул. Велика Куликовська (Маркса К.), буд.138.

Детальніше...

НЕЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ ЗА АДРЕСОЮ: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська)

Evrogazbank assets 1Об’єкт оренди, що належить АТ «ЄВРОГАЗБАНК», а саме: нежитлове торгове приміщення в ТК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ», загальною площею 639,9 кв. м, розташоване в центральній частині міста за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), буд. 72.

Детальніше...

Нежитлові приміщення за адресою: м. Київ, вул. Жилянська

Asset nadra 1Об’єкт оренди, що належить ПАТ «КБ «НАДРА», а саме: нежитлові приміщення цокольного, 1, та 2 поверхів, загальною площею 2 294,2 кв. м, розташовані в центральній частині міста за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, буд. 59.

Детальніше...

Нежитлові офісні приміщення за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва

Trast asset 1Об’єкт оренди, що належить ПАТ БАНК «ТРАСТ», а саме: нежитлові офісні приміщення, загальною площею 544,0 кв. м, розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, буд. 66/2.

Мета використання об`єкту оренди – розміщення офісу. Можлива передача в оренду приміщень в цілому або окремими частинами (кімнатами).

Стан нежитлових приміщень: добрий.

Прибудинкова територія оснащена автостоянкою для розміщення 20 автомобілів.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 28.12.2018, з можливістю подальшої пролонгації.

Детальніше...