Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Частина нежитлового приміщення (мансарда) площею 147,3 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, буд. 8

Asset Khreschatic 3Об’єкт оренди, що належить ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», а саме: частина нежитлового приміщення  (мансарда) в нежилому будинку-адмінбудинку (літ. А), площею 147,3 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, буд. 8.

Детальніше...

Частина нежитлового приміщення загальною площею 504,00 кв. м, за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, буд. 19-Б

BG Asset 1Об’єкт оренди, що належить ПАТ «БГ «БАНК», а саме: частина нежитлового приміщення загальною площею 504,00 кв. м, за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, буд. 19-Б.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на право оренди нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса)

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб інформує про проведення конкурсу на право оренди нежитлових будівель центрального стадіону «Чорноморець» (м. Одеса).

Детальніше...

АВТОЗАПРАВНА СТАНЦІЯ, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДРЕСОЮ: ОДЕСЬКА ОБЛ., М. БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ, ВУЛ. КИШИНІВСЬКА 324-А

AssetInvestbank1Об’єкт оренди, що належить ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК».

Автозаправна станція, що знаходиться за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Кишинівська 324-а.

Детальніше...

БУДІВЛІ АВТОЗАПРАВНОЇ СТАНЦІЇ, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА АДЕРСОЮ: ОДЕСЬКА ОБЛ., М.ОДЕСА, ПР. ДОБРОВОЛЬСЬКОГО, БУД. 6А

InvestbankAsset1Об’єкт оренди, що належить ПАТ «КБ «ІНВЕСТБАНК».

Автозаправна станція, що знаходиться за адерсою: Одеська обл.,  м.Одеса,  пр. Добровольського,  буд. 6А

Детальніше...

вбудовано-прибудоване нежитлове приміщення 1 поверху, загальною площею 706,10 кв. м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Щербакова (Щербаківського), буд. 57 г

EkspoBankAsset 1Об’єкт оренди, що належить АТ «КБ «ЕКСПОБАНК», а саме: вбудовано-прибудоване нежитлове приміщення 1 поверху, загальною площею 706,10 кв. м, розташоване за адресою: м. Київ, вул. Щербакова (Щербаківського), буд. 57 г.

Детальніше...

Частина нежитлових приміщень на 6 поверсі, загальною площею 79,0 кв. м, (3 кімнати), за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 18/24

EkspoDm1Об’єкт оренди, що належить АТ «КБ «ЕКСПОБАНК», а саме: частина нежитлових приміщень на 6 поверсі, загальною площею 79,0 кв. м,  (3 кімнати), за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 18/24.

Детальніше...

Нежитлові приміщення в триповерховому будинку, загальною площею 1030,0 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 18/24

Ekspo1Об’єкт оренди, що належить АТ «КБ «ЕКСПОБАНК», а саме: нежитлові приміщення в триповерховому будинку, загальною площею 1030,0 кв. м, за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 18/24.

Детальніше...

Частина офісних, торгівельних та складських приміщень, від 10 до 234,8 кв.м, що розташовані у м. Київ

Assets Evrogazbank 1Об’єкт оренди, що належить АТ «ЄВРОГАЗБАНК», а саме: частина офісних, торгівельних  та складських приміщень, від 10 до 234,8 кв. м, що розташовані за адресою: м. Київ, пр-т С. Бандери, буд. 16. Поруч станція метро «Петрівка» (2-хв. пішки) та зупинка громадського транспорту.

Детальніше...