Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Нежитлові офісні приміщення за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва

Trast asset 1Об’єкт оренди, що належить ПАТ БАНК «ТРАСТ», а саме: нежитлові офісні приміщення, загальною площею 544,0 кв. м, розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, буд. 66/2.

Мета використання об`єкту оренди – розміщення офісу. Можлива передача в оренду приміщень в цілому або окремими частинами (кімнатами).

Стан нежитлових приміщень: добрий.

Прибудинкова територія оснащена автостоянкою для розміщення 20 автомобілів.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 28.12.2018, з можливістю подальшої пролонгації.

Trast asset 2     Trast asset 4

Trast asset 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкту приймаються протягом 60 днів (до 11.01.2018 включно), з дати публікації інформації, на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефонами (044) 33-33-600.