Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Частина майнового комплексу площею 458 кв.м., що розташована за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, буд 30

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 6 1Майновий  комплекс. Колишня взуттєва фабрика, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл.,м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, буд 30. Площа оренди  – 458,0 кв.м.

Технічні характеристики об’єкта:

підлога – бетон, стіни – шлакоблок, перекриття – з/бетон.

Приміщення, що входять до складу майнового комплексу, потребують капітального ремонту. Договори на постачання комунальних послуг відсутні.

Можливо використати під складські приміщення та приміщення вільного призначення.

В зоні пішохідної доступності  розташовані зупинки наземного громадського транспорту.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 03.10.2019, з можливістю подальшої пролонгації.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкта приймаються протягом 14 днів з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua.

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном 091 381-40-63 (АТ «Дельта Банк» Дроздов Денис) або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 6 2     Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 6 3