Оренда активів банків

Для зручності користування потенційними клієнтами (орендарями) та полегшення пошуку інформації про майно, що здається в оренду, створено окремий сайт Фонду «Оренда майна банків». Перейти на сайт «Оренда майна банків» Ви можете за посиланням: http://orenda.fg.gov.ua.

За додатковою інформацією Ви можете звертатись за тел.: (044) 333-36-42 або написавши лист на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua.

 

Майновий комплекс загальною площею 32 750 кв.м. Колишня взуттєва фабрика, що розташована за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, буд 30

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 3Опис: Майновий  комплекс. Колишня взуттєва фабрика, що розташована за адресою: Дніпропетровська обл.,м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, буд 30.  Загальна площа – 32 750кв.м.

Технічні характеристики об’єкта:

підлога – бетон, стіни – шлакоблок, перекриття – з/бетон.

Приміщення, що входять до складу майнового комплексу, потребують капітального ремонту. Договори на постачання комунальних послуг відсутні.

 

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 2Можливо використати під складські приміщення та приміщення вільного призначення. Можлива часткова оренда.

В зоні пішохідної доступності  розташовані зупинки наземного громадського транспорту.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 03.10.2019,  з можливістю подальшої пролонгації.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкта приймаються протягом 14 днів з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua.

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном 091 381-40-63 (АТ «Дельта Банк» Дроздов Денис) або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 1

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 6     Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 7

 

 

 

 

 

 

 

Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 4     Asseta Delta Kryvyi Rig Fabryka 1 5