Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Нежитлове приміщення загальною площею 141,7 кв.м., що розташоване за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, проспект Трубників, буд. 43

3Об’єкт оренди, що належить АТ «РОДОВІД БАНК», а саме: нежитлове приміщення відділення банку, №1-21 А,  що розташоване за адресою: Дніпропетровська область, м. Нікополь, проспект Трубників, будинок 43, загальною площею 141,7 (сто сорок одна ціла сім десятих) квадратних метрів.

Обтяження: Нерухоме майно знаходиться в  заставі Національного банку України згідно відповідного Іпотечного договору від 01.03.13 р.

Стан нежитлових приміщень: задовільний.

Нежитлове приміщення, що належить банку не обладнане централізованим  та  індивідуальним опаленням. Облаштування приміщення опаленням (у разі потреби) здійснюється орендарем самостійно і за власний рахунок.

Інші комунікації у наявності.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 30.11.2019,  з можливістю подальшої пролонгації, за умови подовження терміну здійснення ліквідаційної процедури АТ «РОДОВІД БАНК» на термін, що буде встановлено відповідним рішенням ВД ФГВФО.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкту приймаються протягом 14 днів  з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua.

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном (050) 447-73-91 ( АТ «РОДОВІД БАНК») або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

12 4