Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Нежила будівля (використовується як ресторан) за адресою: м. Запоріжжя, вул. Леонова, (бульвар Парковий), буд. 15

Asset Delta 1Об’єкт оренди, що належить АТ «ДЕЛЬТА БАНК», а саме: нежила будівля (використовується як ресторан) літ. А., інв. №2810, альтанка літ.В, паркан №2, замощення І,ІІ, розташовані за адресою: м. Запоріжжя, вул. Леонова, (бульвар Парковий), буд. 15, загальною площею 417,7 кв.м.

Будівля розташована в діловому центрі столиці міста (в зоні парку Металургів) та має окремий власний вхід, також наявна необмежена паркова зона.

Стан приміщення — добрий.

Можливе використання під офісне та/або складське приміщення.

Відстань до транспортних розв'язок (вузлів), зупинок громадського транспорту — до 200 м.

Інженерне устаткування – опалення централізоване.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 03.10.2019,  з можливістю подальшої пролонгації.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкту приймаються протягом 30 днів (до 28.06.2018 включно) з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном 091 381 40 63 (АТ «Дельта Банк» Дроздов Денис) або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

Asset Delta 2     Asset Delta 3

Asset Delta 4     Asset Delta 5

Asset Delta 6