Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Нежитлове приміщення 1-го поверху (гараж), площею 46,6 кв. м в нежилому будинку – адмінбудинку (Літ. А) за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, буд. 8

Assets Khreshchatyk Kyiv 1Об’єкт оренди, що належить ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК», а саме: нежитлове приміщення 1-го поверху (гараж), площею 46,6 кв. м в нежилому  будинку – адмінбудинку  (Літ. А) за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, буд. 8.

Призначення: для розміщення гаражу

Оснащення інженерними системами:

- водопостачання наявне;

- опалення відсутнє;

- освітлення штучне, вікна відсутні;

- в приміщенні знаходяться електрощитові.

Орієнтовний  строк дії договору оренди до 05.06.2020, з можливістю подальшої пролонгації.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкту приймаються протягом 14 днів (до 26.06.2018 включно) з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua.

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном (097) 223 98 01 (ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК») або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

Assets Khreshchatyk Kyiv 2     Assets Khreshchatyk Kyiv 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Assets Khreshchatyk Kyiv 4     Assets Khreshchatyk Kyiv 5