Оренда активів банків

Розділ «Оренда активів Банків» створений для пошуку орендарів майна банків, що ліквідуються. В даному розділі розміщується коротка інформація про об’єкти, які передано або планується передати в оренду (власник, характеристика приміщень, адреса та інше).

Якщо Вас цікавить майно банку, що ліквідується, Ви хотіли б його орендувати, але інформації про цей об’єкт у розділі ще немає – Ви можете звернутись за додатковою інформацією за тел.: (044) 33–33–600 або ж написавши листа на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua

 

Нежитлове приміщення, що належить АТ «ЄВРОГАЗБАНК», площею 70,20 кв. м, за адресою: м. Київ, проспект С. Бандери, буд. 16

Assets Evrogazbank Bandery 1Місце знаходження об’єкта оренди: м. Київ, проспект С. Бандери, буд. 16.

Опис об’єкта оренди: нежитлове приміщення.

Площа нежитлового приміщення: 70,20 кв. м.

Поверх: п’ятий.

Призначення: для розміщення офісу.

Оснащення інженерними системами: водопостачання (холодне) наявне, електрозабезпечення наявне, теплопостачання наявне, охорона.

Орієнтовний строк дії договору оренди до 16.11.2018.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкта приймаються протягом 14 днів з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua.

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном (098) 689-66-97 Погрібний Сергій Борисович (АТ «ЄВРОГАЗБАНК») або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

Assets Evrogazbank Bandery 2     Assets Evrogazbank Bandery 3