Оренда активів банків

Для зручності користування потенційними клієнтами (орендарями) та полегшення пошуку інформації про майно, що здається в оренду, створено окремий сайт Фонду «Оренда майна банків». Перейти на сайт «Оренда майна банків» Ви можете за посиланням: http://orenda.fg.gov.ua.

За додатковою інформацією Ви можете звертатись за тел.: (044) 333-36-42 або написавши лист на електронну адресу cn-rent@fg.gov.ua.

 

Нежитлові приміщення – свинокомплекс, що належить Банку «Демарк», площею 15 383,20 кв. м., за адресою: вулиця Гирлянська, 1, смт. Нововоронцовка, Нововоронцовський район, Херсонської області

Assets Demark Kherson 1Місце знаходження об’єкта оренди: вулиця Гирлянська, 1, смт. Нововоронцовка, Нововоронцовський район Херсонської області;

Опис об’єкта оренди: Нежитлові приміщення – свинокомплекс.

Площа нежитлових приміщень: 15 383.20 кв. м.

Поверх: окремі будівлі (одноповерхові).

Призначення: свинокомплекс.

 

Assets Demark Kherson 2Оснащення інженерними системами: відсутнє (банк договори не укладав).

Орієнтовний строк дії договору оренди до 29.01.2019.

Цінові пропозиції щодо оренди об’єкта приймаються протягом 14 днів з дати публікації інформації на електронну адресу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб cn-rent@fg.gov.ua. або в письмовій формі на адресу Банку «Демарк».

Стосовно додаткової інформації просимо звертатись за телефоном (067) 763-75-52 (Банк «Демарк») або за номером (044) 33-33-600 (ФГВФО).

  

Assets Demark Kherson 3     Assets Demark Kherson 4

 

 

 

 

 

 

Assets Demark Kherson 5      Assets Demark Kherson 6

 

 

 

 

 

 

Assets Demark Kherson 7     Assets Demark Kherson 8