Запобігання корупції

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон).

Якщо Ви володієте достовірною інформацією стосовно можливого вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, або інших порушень Закону посадовими особами Фонду, то Ви можете повідомити цю інформацію, використовуючи, зокрема, такі спеціальні канали зв’язку:

  • спеціальна телефонна лінія: +38 (044) 333-36-10 (режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 9 год до 18 год., п’ятниця: з 9 год. до 16 год. 45 хв. з щоденною перервою з 13 год. до 13 год. 45 хв);
  • електронна поштова скринька: [email protected];
  • поштова адреса Фонду: вулиця Січових Стрільців, 17, місто Київ, 04053.

У разі направлення повідомлення поштою або через скриньку, в ньому слід робити позначку такого змісту: «Повідомлення про корупцію».

Для працівників Фонду, також встановлено додаткові канали зв’язку.

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону, які можуть бути перевірені.

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення, що містять у собі нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним зворотної поштової адреси або електронної пошти.

Інформація у повідомленні може містити одну або декілька з таких ознак:

  • порушення обмежень щодо отримання подарунка, передбачені статтею 23 Закону;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки.

Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються статтею 53та 532 Закону України «Про запобігання корупції».

Також ви можете здійснити повідомлення про корупцію до Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням: https://nazk.gov.ua/uk/povidomyty-pro-koruptsiyu/.


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ: Офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції: (https://nazk.gov.ua/uk/)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter