19.11.2021

Фонд гарантування виставив на аукціон зерносховище місткістю 30 тисяч тонн у Кіровоградській області

ПРЕСРЕЛІЗ    

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж на відкритому електронному аукціоні комплекс будівель і споруд виробничо-складської бази – зерносховище у Кіровоградській області, а також обладнання,  майнові права на зерно пшениці та права вимоги за двома кредитними договорами. Всі ці активи належать ПАТ «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРЕМІУМ», що перебуває у ліквідації.

Торги відбудуться 28 грудня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Виставлене на продаж зерносховище має загальну площу 5 831 кв. м і місткість 30 тисяч тонн. Об’єкт розташований за адресою: Кіровоградська область, Онуфріївський район, смт Павлиш, вул. 40 років Перемоги, 68. До лоту також увійшли 72 одиниці виробничого обладнання, виготовленого в 2011-2014 роках, і майнові права на понад 4 тисячі тонн зерна пшениці, що перебуває на балансі банку як урожай 2015 року.

Стартова ціна лоту – 107,9 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро.

Запрошуємо взяти участь у торгах, як юридичних, так і фізичних осіб. Для цього потрібно попередньо зареєструватись у системі ProZоrro.Продажі. Детальна інформація про лот GL22N020958 та умови участі в аукціоні представлені за посиланням. Публічний паспорт активу розміщений на сайті Фонду за посиланням.

Всі кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.