20.02.2024

Галузевий сільськогосподарський пул із с/г комплексами, житловою нерухомістю та дитячим табором у заставі – на аукціоні 7 березня

ПРЕСРЕЛІЗ    

07 березня  у системі Прозорро.Продажі відбудеться аукціон з продажу пулу, сформованого Фондом гарантування вкладів за так званим галузевим підходом. Спільною ознакою об’єднаних у пул активів є КВЕД боржника – сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство.

Так, до складу лоту GL18N1025685 увійшли активи трьох банків - ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», АТ «МР БАНК», АТ «МЕГАБАНК», а саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання і фізичними особами, та дебіторська заборгованість суб’єктів господарювання.

Загальна сума заборгованості за договорами сягає 616,5 млн грн, із них 336,1 млн грн – за договорами АТ «МЕГАБАНК», 154,4 млн грн – за активами ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», та майже 126,0 млн грн – за активами АТ «МР БАНК».

Кожен актив, включений до складу лоту, щонайменше 4 рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі Прозорро.Продажі, але так і не був реалізований.

У забезпечення виконання зобов’язань за кредитними договорами перед банками оформлено сільськогосподарську техніку, обладнання, зерно пшениці та соняшнику, транспортні засоби, фінансову поруку, земельні ділянки, житлову та комерційну нерухомість. Зокрема:

Детальніша інформація про активи – у публічному паспорті. Повна інформація про активи, включені до складу пулу, забезпечення тощо – доступна для вивчення потенційними інвесторами у віртуальній кімнаті даних.

Початкова ціна лоту – 58,8 млн грн.

Умови участі у торгах та посилання на аукціон – тут.

Активи виставляються на продаж на голландський аукціон (на пониження). Участь в аукціоні можуть взяти як юридичні так і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за кредитами, громадян російської федерації, юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства російської федерації, або осіб, пов'язаних з державою-агресором.

Кошти, отримані від продажу активів, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються.