Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Продовжено часткове задоволення вимог кредиторів дев’ятої черги АКБ «НОВИЙ»

08.05.2018

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 26 квітня 2018 року № 1215 погоджено збільшення  розміру часткового задоволення вимог кредиторів дев’ятої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів АКБ «НОВИЙ» у процентному співвідношенні на 10% від загальної суми дев’ятої черги.

У зв’язку з цим, уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АКБ «НОВИЙ» продовжується часткове задоволення вимог дев’ятої черги кредиторів. Вимоги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги. Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів АКБ «НОВИЙ».

Таким чином, розмір часткового задоволення вимог кредиторів дев’ятої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів АКБ «НОВИЙ» збільшиться до 153 596 908,95 грн, що становить 75% від загальної суми акцептованих вимог кредиторів дев’ятої черги.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних  та мобільних телефонів в межах України), (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

АКБ «НОВИЙ»: (056) 785-08-24.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter