Управляйте своїми коштами безпечно!
Детальніше
01
01

Що Ви знаєте про гарантування вкладів в Україні?

Куди бігти, якщо банк збанкрутував? Чи кожен вклад гарантується? Чи треба платити кредит, якщо банк – банкрут? Дайте відповіді на 10 запитань та дізнайтеся свій рівень знань про систему гарантування вкладів в Україні

Курс фінансової грамотності

Модуль 1 - Банківські продукти та послуги
Модуль 2 - Система гарантування вкладів фізичних осіб

Результати оцінювання СГВ

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ ЩОДО СИСТЕМИ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ – 2021

У жовтні-листопаді 2021 року було проведено загальнонаціональне репрезентативне опитування громадян України – користувачів фінансових послуг задля визначення рівня їх обізнаності із різноманітними аспектами системи гарантування вкладів, ставлення до банків, потреби в додатковій інформації та бажаних її каналів, а також особливостей фінансової поведінки, зокрема у сфері заощаджень.


ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ (2021)

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ ЩОДО СИСТЕМИ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ – 2019

У грудні 2019 року було проведено загальнонаціональне репрезентативне опитування громадян України – користувачів фінансових послуг задля визначення рівня їх обізнаності із різноманітними аспектами системи гарантування вкладів, ставлення до банків, потреби в додатковій інформації та бажаних її каналів, а також особливостей фінансової поведінки, зокрема у сфері заощаджень.


ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ (2019)

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ ЩОДО СИСТЕМИ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ – 2017

У грудні 2017 року було проведено загальнонаціональне репрезентативне опитування громадян України – користувачів фінансових послуг задля визначення рівня їх обізнаності про систему гарантування вкладів та їх ставлення до банків і заощаджень, та вибору фінансової установи загалом.


ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ (2017).pdf

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СПОЖИВАЧІВ ЩОДО СИСТЕМИ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ – 2015

У період з 25 лютого до 12 березня 2015 року було проведено загальнонаціональне репрезентативне опитування з метою визначити рівень поінформованості та знань українських споживачів фінансових послуг про систему гарантування вкладів України, а також їхню потребу в одержанні інформації.


ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ (24.09.2015).pdf


Бути в курсі останніх новин