Контакти

Контактні телефони:

0-800-308-108 - «Гаряча лінія» Фонду гарантування (дзвінки по Україні зі стаціонарних безкоштовні);

(044) 333-36-55 - «Гаряча лінія» Фонду гарантування (згідно з тарифами оператора зв'язку);

(044) 333-35-85 - Управління з питань інформаційної політики;

(044) 333-35-56 - Відділ загального діловодства.

Адреса інформаційно-консультаційного центру Фонду:

04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17 (1 поверх приміщення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб)

В інформаційно-консультаційному центрі вкладники зможуть отримати фахову консультацію з питань, що стосуються системи гарантування вкладів

Електронна пошта: 

[email protected]

У відповідності до вимог Закону України «Про звернення громадян», а також Положення про особистий прийом громадян у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 21.12.2015  № 233, керівництвом та іншими посадовими особами Фонду здійснюється особистий прийом громадян:

  • уповноваженими особами, які призначені Фондом для здійснення процедур виведення неплатоспроможних банків з ринку або ліквідації згідно із встановленими графіками; 
  • посадовими особами інформаційно-консультаційного центру – у робочі дні з 9.00 до 18.00, напередодні святкових та вихідних днів з 9.00 до 16.45 за адресою: вул. Січових Стрільців, 17, м. Київ, 04053, (044) 333-35-85;
  • керівниками  самостійних структурних підрозділів – за попереднім записом;
  • директором-розпорядником та заступниками директора-розпорядника – за попереднім записом.

Громадяни, які звертаються до Фонду, отримують консультацію у посадових осіб інформаційно-консультаційного центру Фонду за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17.

У разі якщо громадянин вважає, що посадові особи інформаційно-консультаційного центру, керівники самостійних структурних підрозділів та/або уповноважені особи Фонду не вирішили питання по суті, він за його бажанням може бути записаний на особистий прийом до керівництва Фонду.

Правила запису громадян на прийом:

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівників самостійних структурних підрозділів, директора-розпорядника та заступників директора-розпорядника здійснює інформаційно-консультаційний центр за телефоном (044) 333-35-85.

Запис на прийом до директора-розпорядника та заступників директора-розпорядника здійснюється інформаційно-консультаційним центром у разі, якщо питання, з яким звертається громадянин попередньо розглядалося відповідними уповноваженими особами Фонду та/або керівниками самостійних структурних підрозділів.

Директором-розпорядником Фонду проводиться особистий прийом представників зареєстрованих громадських організації (об’єднань) неплатоспроможних банків.

Під час попереднього запису громадян на прийом до керівників самостійних структурних підрозділів, директора-розпорядника та заступників директора-розпорядника з’ясовуються:

  • прізвище, ім’я та по батькові громадянина;
  • місце проживання громадянина;
  • засіб зв’язку;
  • зміст порушеного питання;
  • до яких посадових осіб громадянин звертався і яке прийнято рішення з порушеного питання.

Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

Громадянина під час запису на особистий прийом повідомляють про дату, час та місце особистого прийому, необхідність наявності документів, що посвідчують особу, порядок здійснення їх доступу до приміщень Фонду чи банків, щодо яких прийнято рішення про виведення з ринку або ліквідацію.

Особистий прийом громадян проводять
Дні прийому
Години прийому
Директор-розпорядник Рекрут С.В.
Середа
15.00 – 17.00
Заступник директора-розпорядника Білай О.С.
Вівторок
15:00 – 17:00
Заступник директора-розпорядника Оленчик А.Я.
Середа
10.00 – 11.30
Заступник директора-розпорядника Рудуха Н.Є.
П’ятниця
10.00 — 11.30
Заступник директора-розпорядника Новіков В.В.
Понеділок
11.00 — 13.00

На кожного громадянина встановлюється ліміт часу прийому тривалістю 15 хвилин.

Останнім днем запису є 13.00 год. останнього робочого дня тижня, що передує тижню, на день якого здійснюється запис.

Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформленні у встановленому порядку, та особи, які перебувають у родинних стосунках з цим громадянином.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому не допускається.

Організація та проведення особистого прийому керівництвом Фонду забезпечується посадовими особами інформаційно-консультаційного центру.

З питань організації інтерв’ю, надання коментарів керівництвом Фонду гарантування, проведення фото- та відеозйомок, отримання оперативної інформації про діяльність Фонду гарантування можете звертатися за електронною адресою або телефоном:

З метою отримання оперативної інформації, прес-релізів, анонсів та інших інформаційних матеріалів рекомендуємо підписатися на новини за електронною адресою [email protected]

Адреса Фонду: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17