Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів АКБ «НОВИЙ», включених до сьомої та десятої черг

24.06.2019

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 20 червня 2019 року № 1567 погоджено початок здійснення задоволення вимог кредиторів сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «НОВИЙ» (далі – АКБ «НОВИЙ»).

Водночас, після повного задоволення вимог кредиторів сьомої черги уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АКБ «НОВИЙ» цим рішенням погоджено збільшення розміру часткового задоволення вимог кредиторів десятої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів АКБ «НОВИЙ» на суму 24 364 719,70 грн, що становить 19% від загальної суми десятої черги реєстру кредиторів. В результаті, сума задоволення вимог кредиторів десятої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів АКБ «НОВИЙ» збільшиться до 39 752 963,72 грн, що становить 31% від загальної суми акцептованих вимог кредиторів десятої черги.

Вимоги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги. Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів АКБ «НОВИЙ».

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0-800-308-108 (безкоштовно зі стаціонарних  та мобільних телефонів в межах України), (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку).

АКБ «НОВИЙ»: (056) 785-08-24.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter