Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

Розпочато задоволення вимог кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», включених до сьомої черги

03.02.2020

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №217 від 30 січня 2020 року погоджено здійснення задоволення вимог кредиторів, включених до сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК».

Відповідно до зазначеного рішення уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» розпочато часткове задоволення вимог кредиторів сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» у розмірі 35 989 318,33 грн, що складає 6% від загальної суми сьомої черги. Вимоги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги. Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК».

Довідкова інформація за телефонами:

  • «Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладу фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв’язку).
  • ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»: (044) 490-27-77.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter