Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», включених до шостої та сьомої черг

03.01.2020

З 13 січня 2020 року, відповідно до Постанови НБУ від 28.12.2018 за № 162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні», грошові перекази здійсню­ватимуться лише з використанням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

У зв’язку з цим, кредиторам ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», включеним до шостої та сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів банку, необхідно актуалізувати реквізити банківських рахунків у міжнародному стандарті (IBAN) для перерахування належних їм грошових коштів та свої актуальні контактні дані.

Актуальні реквізити необхідно направити на поштову адресу: вул. Дегтярівська, 48, м. Київ, 04112.

Нагадуємо, що рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 17 жовтня 2016 року №2149 погоджено задоволення вимог кредиторів шостої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»

У зв’язку з цим, уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» продовжується задоволення вимог шостої черги кредиторів. Вимоги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги. Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК».

Додаткова інформація за телефоном +38 (044) 490-27-77 або за адресою ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»: вул. Дегтярівська, 48, м. Київ, 04112.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter