Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», включених до сьомої черги

21.12.2019

З 13 січня 2020 року, відповідно до Постанови НБУ від 28.12.2018 за № 162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні», грошові перекази здійсню­ватимуться лише з використанням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

У зв’язку з цим, кредиторам ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК», включеним до сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів банку, необхідно актуалізувати реквізити банківських рахунків у міжнародному стандарті (IBAN) для перерахування належних їм грошових коштів та свої актуальні контактні дані.

Актуальні реквізити необхідно направити на поштову адресу: вул. Хорива, 11А, м. Київ, 04071 та електронну пошту: info@ubb.com.ua.

Нагадуємо, що рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21 лютого 2019 року № 404 погоджено збільшення часткового задоволення вимог кредиторів сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» в розмірі 30% від загальної суми сьомої черги.

У зв’язку з цим, уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» продовжується часткове задоволення вимог сьомої черги кредиторів. Вимоги задовольняються пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги. Виплати здійснюються в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК».

Додаткова інформація за телефоном +38 (044) 594-63-50 або за адресою ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»: вул. Хорива 11А, м. Київ, 04071.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter