Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», включених до сьомої черги

12.02.2020

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 30 січня 2020 року №217 погоджено початок задоволення вимог кредиторів сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК».

Оскільки з 13 січня 2020 року усі грошові перекази здійснюються лише з використанням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN, а розрахунки з кредиторами проводяться в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунки, кредиторам ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК» необхідно актуалізувати реквізити банківських рахунків у міжнародному стандарті (IBAN) та надати свої актуальні контактні дані.

Актуальні реквізити необхідно направити на поштову адресу: вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112.

Додаткова інформація за телефоном (044) 490-27-77 або за адресою ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК»: вул. Дегтярівська, буд. 48, м. Київ, 04112.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter