Вітаємо на оновленому сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Сайт працює в режимі наповнення та тестування. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції надсилайте їх, будь ласка, на адресу: irf-support@fg.gov.ua. У разі виявлення помилки виділіть текст і натисність Ctrl+Enter

До уваги працівників та кредиторів ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»

21.04.2020

Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 812 від 16 квітня 2020 року уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС БАНК» (далі - ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК») було здійснено перерахування грошових сум у депозит приватного нотаріуса Верповської Олени Володимирівни (свідоцтво Міністерства юстиції України на право заняття нотаріальною діяльністю № 7393), а саме:

  • депонованої заробітної плати п’ятнадцяти працівників ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»;
  • задоволення кредиторських вимог одного кредитора четвертої черги;
  • задоволення кредиторських вимог сорока семи кредиторів сьомої черги.

Для отримання коштів працівникам та кредиторам ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК» необхідно звернутись до приватного нотаріуса Верповської Олени Володимирівни. Адреса розташування робочого місця: вул. Глазунова, буд. 4/47, м. Київ.

Довідкова інформація за телефонами:

  • «Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладу фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України), 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв’язку).
  • ПАТ «УКРБІЗНЕСБАНК»: (044) 594-63-50.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисність Ctrl+Enter